Skocz do zawartości
longmanp

Wag54g

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem routera adsl linksys wag54g.Wszystko chodzi fajnie tylko co jakiś czas jest zrywane połączenie pomiędzy kompem a routerm.Komputer za chwile ponownie bez problemowo się łączy pochodzi trochę i znowu łup!!.Połączenie routera z interntem nie jet zrywane bo po kablu takie rzeczy się nie dzieją.Od początku nie instalowałem nowego firmware.(mam 1.01.6)

Gdy po raz pierwszy ustawiałem sieć wifi w zakładce ustawień wifi tam gdzie jest lista urządzeń wykrywanych do podłączenia do sieci pojawił mi się jeden wpis o MAC takim jak mojej kary sieciowej ale o innym IP.W tej chwili ta lista jest pusta.Bardzo proszę o pomoc.Czy zainstalowanie nowego firmware może coś zaradzić.Ściągnąłem jaieś firmware ze strony www.fen.pl.Jak je zainstalować żeby nic nie rozwalić.Z góry dziękuje za pomoc.. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele takich przypadkow typu zrywanie polaczenia bylo zalatwianych przez nowy upgrade firmware'u. Robi to sie banalnie i generalnie nie sposob tego zespoc. Wazne by robic to przez LAN a nie wirelessowo. Zobacz jaki jest aktualnie ostatni "BIOS" dla tego urzadzenia i masz na pewno jakas zakladke by wgrac nowy "BIOS" dla routera. Cala filozofia, ja jednego razu 5 biosow wgrywalem i okazalo sie ze ten ostani wcale nie byl najlepszy ..., trzeba troche potestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie powiedzcie mi czy tak trudno jest zobaczyc ten temat o linksysach i problemach z nimi zwiazanych?? on jest doslownie 10 topikow nizej......... i tam juz bylo wyjasnione co robic w taki wypadku. Po to sie robi jeden temat o danym sprzecie aby moc znalezc o nim info w jednym topiku a nie w 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...