Skocz do zawartości
CRAZYDOG

Problem-przegladarka Szuka Tylko Po Adresach Ip

Rekomendowane odpowiedzi

KOMPUTER DO KTÓREGO PODŁACZONA JEST NEOSTRADA ( PRZEZ MODEM ADSL NA USB) UDOSTĘPNIA POŁĄCZNIE INTERNETOWE DRUGIMU KOMPUTEROWI. WSZYSTKO DZIAŁA ALE ALE DO CZASU. PO KILKU MINUTACH NA KLIENCIE PREGLADARKA ( W TYM PRZYPADKU IE 6.1 ORAZA MOZILLA 1.7.5) PRZESTAJE WYSZUKIWAĆ PO NAZWAZH DOMEN

WPISUJE SIE JEJ NP WWW.GOOGLE.COM A TU WYSKAKUJE KOMUNIKAT ZE NIE MOŻE ODNALEŹĆ STRONY.

NATOMIAST JAK PODA SIE ADRES STRONY JAKO NR IP TO ODNAJDUJE OD RAZU

NA SERWERZE PRZEGLADARKI DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTU.

 

W ŻYCIU CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM

 

PROBLEM USZKODZONEGO WINDOWSA WYKLUCZYŁEM INSTALUJAC NOWE SYSTEMY

 

KARTY SIECIOWE RÓWNIEŻ BYŁY WYMIENIANE

 

POŁACZENIE BYŁO SPRAWDZANE PRZY USTAWIANIU ADRESÓW NA "SZTYWNO" JAK I PRZY AUTOMATYCZNEJ

 

KONFIGURACJI SIECI POD WINXP

 

INSTALACJA WINROUTA TEŻ NIE DAJE REZULATATU

 

WYGLADA TO TAK JAKBY KOMPUTER UDOSTEPNIAJĄCY ŁĄCZE MIAŁ PROBLEM Z TŁUMACZENIEM NAZW DOMEN

 

ŻEBY BYŁO WESELEJ TO WSZYSTKO WCZEŚNIEJ DZIAŁAŁO :)

MIAŁ KTOŚ PODOBNY PRZYPADEK?

Edytowane przez CRAZYDOG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa

pisz małymi literami bo myślę że krzyczysz ;)

masz jakiś problem z DNS'em

no ale że to Neo to na szczęście nie mam z tym badziewiem styczności i niestety nie wiem jak rozwiązać Twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy to nie problem dns'ow, komputer - klijent pobiera adres z dhcp czy sam konfigurujesz adresy, jezeli korzysta z dhcp to problem w serwerze albo wygasa czas leasowania adresow szybko, jezeli masz recznie przydzielane adresy i jako dns podany jest adres serwera to zapodaj np. 194.204.159.1 albo 194.204.152.34 i sprawdz czy wtedy pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie jest to samo, niezależnie czy udostępniam przez winroute czy udostępnienie w xp :/ przeglądarki próbują szukać po ip, ale nic nie daje, strony na pingi odpowiadają... eh nie wiem co zrobić... pozostaje ccproxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...