Skocz do zawartości
mbnice

Martwy Compaq Lte 5250 To Chyba Bios?pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

problem dotyczy laptopa compaq LTE 5250 wiec jak go dostałem :) i pierwszy raz uruchomiłem to najpierw pokazywał biosa ale juz niepamiętam nazwy i potem wczytywał ramy 16238 no i to wyskakiwał komunikat ze {press f10 to enter setup} czy cos takiego :huh: no ale klawiatura nie reagowała , podłączylem inną od kompa i też nic nie działało ale jak sie troche poczekało i cos wciskiwało to wyskakiwał komunikat cos o haśle I NAPIS OK ale nie można było nic wpisac no to tak znalazłem baterie od BIOSA no i wyciągnełem ją :-| i włączyłem ale nic z tego ,nie działał dalej , wiec wyłaczyłem go na jakies 5 min no i po ponownym włączeniu bez bateri od BIOSU i bez dysku i dyskietki wyskoczyło to samo co na początku czyli wersja biosu i pamięc no i dodatkowe napisy typu WARNING :mur: cos tam no to ja go wyłączyłem i włożyłem wszystko , dysk twardy dyskietkie i baterie od BIOSU a tu LIPA ...... :unsure: nic nie działa poprostu NIC nie chce sie włączyć nic zero oznak jakichkolwiek pykniec czy czegos innego nic kurde JAK KTOS WIE JAK TO NAPRAWIC TO PROSZE O POMOC CZY MOZE NOWEGO BIOSA WGRAC CZY COS TAKIEGO ????? POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA ODP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...