Skocz do zawartości
gorky1000

Szukam Gry Na Wzor Tekkena Lub Virua Fight Na Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Hity ostatnich miesięcy: World Of Warcraft, HL2, D3, CSS!!!, Silent Storm+Sentinels, Warchammer 40k Dawn Of War, Sentinel, Everquest 2, Sims2, Rome Total War, Battlefield 2 (niebawem), Sid Meier's Pirates! itp są no konsolach :)

Ja gram od 7go roku życia prawie na wszystkim - zapewne więcej widziałem od was razem wziętych ;) - to już 20!!! lat grania ;)

Pozdrawiam wszystkich maniaków grania ! Keżeli jest ktoś z okolicy Katowic z konsolką, to chętnie go odwiedzę w ramach wymiany doświadczeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chszanicie! Tak jak kolega peseq powiedział. Grać można na wszystkim. A to na czym kto woli to jego wybór. To, że kogoś stać na wszystkie systemy to niech się cieszy bo można policzyć ich na palcach. A reszta? ma albo konsolke albo PC albo konsolke i PC do gg itp. Ja osobiście też wolę PC a to dla tego, że na nim mogę pracować. A na konsolce co mogę zrobić oprócz grania? Obejrzeć film? Na piecu też. Więcej mogę zdziałać na blaszaku i dla tego właśnie jego rozbudowuję. Jeśli miałbym tylko grać to pewnie byłaby to konsolka ale również pracuję na kompie więc jego mam i wcale nie żałuję bo ma większe możliwości. Sprzęt nie mam wcale najgorszy więc czemu ja nie mogę mieć prawa wyboru platformy do grania? Czasami gram z młodym w Tekkena 3 lub SoulCalibur-a na emu Dreamcasta i wcale nie widzimy różnicy bo gramy na TV (tylko wyższa rozdziałka no i czasami przytnie bo emu jeszcze nie działa jak należy). Mam pady od PSX i gra się wyśmienicie i pewnie gdyby takie gierki wyszły na pieca to na 1000% miałbym i grałbym. :-P No ale niestety jestem skazany albo zrezygnować albo kupić konsolkę. Ale puki co na to się nie zanosi ponieważ platforma do grania jaką jest PC mi wystarcza (choć brakuje mi bijatyk :cry: ).

 

Więc przestańcie już z tym gadaniem co jest lepsze do czego! To i to ma swoje wady i zalety. Ale ja jako ostateczny konsument powinienem mieć prawo wyboru! Każdy powienien mieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...