Skocz do zawartości
KuKiTa

Ati Radeon 9550 Gigabyte 128 Mb + Arctic Silencer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie to pasowało do siebie ?? Chciałbym zamowic ale nie jestem pewien :/ Zależy mi na chłodzeniu pamięci a jak sie nie myle to silencer ma chłodzenie na pamięci PCB a na 9550 są zwykłe prostokątne. Nie jestem pewien dlatego pytam..

Probowałem szukać ale z miernym skutkiem... Szukanie igły w stogu siana :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rev. 3 prawdopodobnie wchodzi ... Ale chyba bedziesz mial problem z podpieciem tego do karty bo gigabyte nie ma wyjscia na wentylator a arctic ma chyba wyjscie 2pin.

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rev. 3 prawdopodobnie wchodzi ... Ale chyba bedziesz mial problem z podpieciem tego do karty bo gigabyte nie ma wyjscia na wentylator a arctic ma chyba wyjscie 2pin.

1327879[/snapback]

rev. 3 to ja wiem, że wchodzi. Ale interesuje mnie chłodzenie pamięci a nie tylko GPU

A co do zasilania do podepne do płyty i też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Zakładałem u kumpla tego silencera na radka 9550 Gigabyte i bez problemu wchodzą też aluminiowe radiatory na pamięci:) Pozdrawiam ! chodzi oczywiście o arctic VGA silencer rev 3. a jakby się ktoś pytał Ati silencer 1 też wchodzi tylko trzeba przyciąć :)

Edytowane przez canibal_kaczor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Zakładałem u kumpla tego silencera na radka 9550 Gigabyte i bez problemu wchodzą też aluminiowe radiatory na pamięci:) Pozdrawiam !

1328464[/snapback]

ale napewno ATI 2 ?? Jak one przylegają do nich, spoko ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Zakładałem u kumpla tego silencera na radka 9550 Gigabyte i bez problemu wchodzą też aluminiowe radiatory na pamięci:) Pozdrawiam !

1328464[/snapback]

no niech mnie ch.j strzeli jak go zakładałeś, nie pasuje w ogóle, wsadze ci go teraz w doope. Jeszcze wiecej takich userów :angry: :angry: chce ktos kupić :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była mowa o ati vga silencer rev 3 ( ten za 45 - 50 zł ) i o taki mi chodziło - skoro go zakładałeś i nie wszedł to gratuluje bo ja już 3 takie założyłem na radeona 9550 Gigabyte :wink: a jeżeli chodzi o zasilanie to można wyjść dwa bolce z wtyczki do wentyla i wsadzić je to wtyczki od silencera :) jeżeli ktoś nie wie jak to zapraszam na priv - objaśnie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...