Skocz do zawartości
SpiderMAN

[recka] Acer Travelmate Tm4002wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ceny czy ktoś wie gdzie jest taniej niż tu?

1353021[/snapback]

Nie to nie jedyna roznica... 4500 to zupelnie inna seria... :P

Szczerze mowiac... poza oznaczeniem nie wiem na chwile obecna jakie maja roznice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także mam tego laptopka i chodzi pięknie, szybciej niż mój blaszak do gier :) tylko mam jeden problem: czy ktoś z was próbował połączyć go w sieć ad-hoc z innym kompem, bo mi nie szedł ze stacjonarnym d-linkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: uzytkowanie uzytkowaniu nierowne.Jedna osoba moze sie obchodzic ze sprzetem bardzo delikatnie a druga nie zwaza na niuanse takie jak np. glupi zegarek z bransoleta ktorym to po jakims czasie mozna wyzlobic otwor :) oczywiscie przesadzam ale tak moze byc. Prawde mowiac to ciekawi mnie jaka technologia robione sa te lakierowania. Jesli obudowa bylaby pokrywana tak jak np. kultowy telefon SL45 to jest ok.

 

Pytanie do SpiderMana: czy ta powloka na laptopie jest zimniejsza niz spod lapka oczywiscie sprawdzajac to przy zimnym sprzecie po nocy dotykajac zewnetrzna strona reki?Ciekawe pytanie no nie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest prawda, ja mam zrace ph, bo zegarki czernieja...

Aczkolwiek kompa nie traktuje w jakis zbyt delikatny sposob, ale nic nie zlazi i mam nadzieje, ze bedzie to jak najdluzej trwalo...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie wygladam na spidermana ;) ale moj egzemplarz ma miesiac i 2 dni :). nic mi sie jeszcze nie wytarlo. jedynie odkleilem jedna naklejke, ta z opisem kompa (blizej touchpada) bo zaczela sie zawijac na rogu i mnie to strasznie denerwowalo. laptopa czesto przenosze (pracuje 4 dni w jednym akademiku 3 dni w drugim, od czasu do czasu zaliczy jeszcze jakis). nosze go w specjalnie dla niego uszytym pokrowcu ze zwyklego materalu plus plecak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy nie zaluje :).

nic innego w tej cenie, w polsce, nie znalazlem. wczesniej wolalem asusa (nadal bardzo mi sie podobaja niektore modele) ale nie moglem uzbierac wiecej kasy.

w acerze mi sie podoba rok gwarancji na poczatku (z mozliwoscia dokupienia w ciagu roku) i nie dostaje myszki ani torby, za co oczywiscie cena musiala by wzrosnac i nie stac by mnie bylo na niego. mam ochote napisac jakas mini recke tylko nie pozyczylem jeszcze aparatu i nie wiem co o nim mam pisac :). jezeli chcesz sie czegos dowiedziec to wal smialo tutaj. chetnie odpowiem. jak masz jakies propozycje na ujecia zdjec, to moze mnie zmobilizuje i jakies popstrykam. spiderman odwalil troche roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wyświetlaczem jeśli chodzi o smużenie,kąty widzenia i ewentualne gry od czasu do czasu? Smużenie i rwanie obrazu występuje? Jeśli tak to czy to przeszkadza mocno?

 

Aha,i jeszcze jak to jest z dźwiękiem,w tym lapku jest jakieś AC'97 czy coś lepszego?

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w kotora,dooma3, rbr, odpalalem tez do testow inne gry. nie jestem maniakiem csa. nie zauwazylem smuzenia. nie wiem czy nie jestem wyczulony czy co. wczesniej mialem daewoo 15 cali przez 5 lat. katy jednak mizerne, w porownaniu np do lg 1710 ktorego mialem mozliwosc testowac przez tydzien, a ktory wcale nie jest jakims cudem. najgorzej jest w grach gdzie sa ciemne widoki(doom,kotor nieraz) wtedy lepiej siedziec na wprost. przez kilka godzin gral(doom3) moj kumpel ja siedzialem obok i straszna lipa, prawie nic nie widac. podczas przegladania forum tweaka nie jest tak zle. film we dwie osoby siedzace obok da sie obejrzec. ja cudow za taka cene nie oczekiwalem. z jasnoscia jest ok, nieraz w nocy musze przygaszac na maksa plus zapalanie lampki za matryca. dodam jeszcze ze gram na ekranie rozciagnietym, nie przeszkadza mi szersze subaru :).

 

dzwiek:

niestety to tylko ac97. choc to nie jest tak zle. gorzej z glosnikami. jak zapuszcze all along the watch tower to kumple w pokoju zaraz sie buntuja. jak chce posluchac mp3 podpinam sluchawki. wiecej moze napisze spiderman on ma zewn glosniki.

Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie wygladam na spidermana ;) ale moj egzemplarz ma miesiac i 2 dni :). nic mi sie jeszcze nie wytarlo. jedynie odkleilem jedna naklejke, ta z opisem kompa (blizej touchpada) bo zaczela sie zawijac na rogu i mnie to strasznie denerwowalo. laptopa czesto przenosze (pracuje 4 dni w jednym akademiku 3 dni w drugim, od czasu do czasu zaliczy jeszcze jakis). nosze go w specjalnie dla niego uszytym pokrowcu ze zwyklego materalu plus plecak.

1399803[/snapback]

No nie wygladasz...

No ja ja odrazu odkleilem, a wlasciwie to dwie naklejki...

Nic mi sie takze nie wytarlo, poza klawiaturka lekko... jest juz widoczne charakterystyczne zuzycie klawiszy ktore najczesciej sa uderzane, ale tylko pod swiatlo. To raczej norma i nie zapatruje w tym nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...