Skocz do zawartości
ar3k

Stery Dla Radeona 9200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, bo mam najnowsze stery ze strony producenta.. a jednak wszystkie gry działają mi jak niepowiem co..., mam athlona 1.3, i 512 ddr pamięci, i gra której wymagania są 600 mhz mi się tnie.. czy są jakieś specjalne sterowniki do tej karty graficznej ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kupiles tego radka ( podaj konkretnie jego wersje bo jak 64-bit to nie spodziewaj sie super wydajnosci nawet w mniej wymagajacych grach ) ?

Jesli przesiadles sie z jakiejś NV to czy robileś formacik ? czy tak poprostu nowa karta > nowe stery i wsio ?

A polecam Omegi 2.5.97

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Trovao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wienc mam radeona 128-bit, i kiedyś miałem geforca 2, ale jak zmienilem na radka to robilem wiele formatow, a ostatnio to rpzed wczoraj, bo wywala mnie z gry i pisze coś tam o pamięci, mam zaisntalowane wszystkie sterowniki, do płyty też, choć mam słaba k7s5a, i niema na necie nowych sterów do niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

własnie nabyłem sapphire radeon 9200 atlantis 128mb/128bit, dac 400MHz

tv out,in dvi

zciągnąłem podobnie jak kolega sterowniki najnowsze i jakoś mało opcji sie pokazuje we własciwościach jakby sterownik nie był zainstalowany

a w menager urz. się zainstalowały dwie karty:

sapphire radeon 9200 atlantis

sapphire radeon 9200 atlantis - secondary

pokazuje mi we własciwościach ze lokalizacja - PCI 1, urządzenie 5, funkcja 0

przeciez powinno być AGP a nie pci

mozecie mi coś doradzić

 

ps. stery do płyty są zainstalowane,

post-110949-1113426245_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze miałem poprzednio jakąś rive 32mb na agp i chodziła mi lepiej więc na pewno coś nie tak ze sterami

 

a miało być tak pięknie :mur:

 

teraz od nowa zainstalowałem tym razem nie same stery ale i

ATI Catalyst Control Center

wxp-w2k-catalyst-ccc-8-121-050322a-022141c-english

i mi wywala błąd splikacji cli.exe oraz CLI.exe

dołączył bym załącznik z print scrin'em ale oczywiscie limit przekroczony :blink:

Edytowane przez jerrydd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz rozwiązałem swój problem po czesci

po prostu u mnie najnowsze stery 5.2 nie działają, musiałem zainstalować 5.1 i teraza jest duzo mozliwości ustawienia. mam jeden tylko problem, a mianowicie, mam szynę AGP x4 i taką mi pokazuje w szczegółach, ale nie mogę ustawić na więcej niz x1 a drivery do AGP mam zainstalowane.

Czy te sterowniki co mam moga być złe skoro sie zainstalowały bez krzyku windowsa ?

Edytowane przez jerrydd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze miałem poprzednio jakąś rive 32mb na agp i chodziła mi lepiej więc na pewno coś nie tak ze sterami

 

...

Jesli przesiadles sie z jakiejś NV to czy robileś formacik ? czy tak poprostu nowa karta > nowe stery i wsio ?

...

 

Pozdrawiam

1332601[/snapback]

no to jak nie robiles formata to chociaz odpal driver cleaner i wyczysc system ze sterow nv i ati i zacznij wszystko od nowa

o sterach z cotrol center (CCC) zapomnij i zaintsaluj te z control panelem i bedzie wszystko ok

Edytowane przez shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że pokazuje ci dwie karty to normalaka ( u mnie też są dwie....może nowe SLI :lol: )poprostu tak jest i już . A co do sterów to ja mam ostatnie 5.4 , i chodzą elegancko z ok. 8000smarków mam teraz 8200 ( oczywiście w smarku 01) a w 03 też jakies 100 smarków lepiej . Co do AGP to też mialem podobna sytuacje ale u mnie byla to wina strów do plyty głównej , niewiem jak u ciebie , może ściągnij najnowsze ze strony producenta.A i jeśli mogł ktoś podać wyniki smarków naradku 9200 bylbym bardzo wdzięczny .

Edit. o tym AGP jest do założyciela temtu . :wink:

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj jakis test w 3DMarku ???

moze masz problemy z wspolpraca z mobo ??

moze jakis nowszys bios do plyty ?? A co to za plyta ???

1397620[/snapback]

sorry ale nie było mnie w kraju (duuzo pracowałem)

płyta to gigabyte 71XE4

sterowniki do płyty są najnowsze ze strony producenta

nie robiłem jeszcze testów w 3DMarku .. ale zaraz to zrobię jak tylko czas znajdę.

 

A i jeszcze jedno ... udało mi sie przestawić na agp x2 ale po jakimś czasie 2-3 min grania, pokazuje mi blue screen i wiadomo zrzut pamięci fizycznej w celu ochrony sprzętu przed uszkodzeniem ( radiator b.b. goracy) chyba jednak coś jest nie tak. Po ponownym uruchomieniu kompa AGP wraca do pozycji x1 :mur:

Edytowane przez jerrydd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...