Skocz do zawartości
sharki9

Haslo W Xp

Rekomendowane odpowiedzi

mam maly problemik, klient zostawil mi laptopa nie zna hasla do jednego z Userow na laptopie a musi skopiowac te dane z tego usera , jak probuje skopiowac dane spod Administratora to pisze ze odmowa dostepu, wyciaglem laptopa mam specjalny kabel do podlanczania (standardowe kable do laptopow) ale tp jest takie male gowienko sony vavi mniejsze od kartki A4 i jest tam inny HDD taki malutki i za nie umie go podlaczyc do innego kompa

 

macie jakis pomysl klient chce to na dzisis bo musi zabrac laptopa :/

 

tak wiec pliss help :D

 

 

 

ok mam juz haslo ale tak jakby ktos wiedzial jakby to rozwiazac to piszcze zawsze lepiej znac rozwiazanie na przyszlosc

Edytowane przez sharki9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problemik, klient zostawil mi laptopa nie zna hasla do jednego z Userow na laptopie a musi skopiowac te dane z tego usera , jak probuje skopiowac dane spod Administratora to pisze ze odmowa dostepu, wyciaglem laptopa mam specjalny kabel do podlanczania (standardowe kable do laptopow) ale tp jest takie male gowienko  sony vavi  mniejsze od kartki A4 i jest tam inny HDD taki malutki i za nie umie go podlaczyc do innego kompa

 

macie jakis pomysl klient chce to na dzisis bo musi zabrac laptopa :/

 

tak wiec pliss help :D

ok mam juz haslo ale tak jakby ktos wiedzial jakby to rozwiazac to piszcze zawsze lepiej znac rozwiazanie na przyszlosc

1333017[/snapback]

trzeba to podlaczyc do kompa za pomoca przejsciowki z 3,5 "

albo odpalic WINDOWSA PE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba to podlaczyc do kompa za pomoca przejsciowki z 3,5 "

albo odpalic WINDOWSA PE

1343616[/snapback]

 

no wlasnie podlaczylem sie za pomoca tej przejsciowki

 

ale nei wiem czemu pisalo acces denid czy jak to sie pisze :)

 

 

i nie moglem dostac sie do tego folderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...