Skocz do zawartości
mollx

Amd Athlon Xp 2500+ Batron

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko przy AMD Athlon XP 2500+ Barton dobra bylaby plyta glowna gigabyte GA - K8NS - nForce3, Athlon 64? czy ona tylko do athlonow 64 ? (moze dla kogos byc to glupie pytanie ale sie nie znam wiec .. ) x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko do a64 : ) Socket 754 a XP na socket A jest czyli ni jak nie wejdzie :) . Za tą kase do socket a kup sobei lepiej DFI : ) najbardziej wydajna płyta pod ten socket .... osobiscie nawet sam polecam :D

 

Pozdrawiam =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polećcie mi jakas plyte glowna tak do 250 zl do

AMD Athlon XP 2500+ Barton

2x512 ram 400 KINGMAX

AGP Sapphire radeon 9600 pro

samsung 80 GB, 8mb, IDE

 

moze byc ta ? Płyta główna ASUS K8N - nForce3, AGP, SATA albo ta ASUS A7V880 - KT880, LAN, SATA ? jak nie to napiszcie ktora mogla by byc plizzka

Edytowane przez mollx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ci chlopie pisali, ze ten socket nie pasi do Athlonow Xp, wiec po co kolejny raz pytasz? Tak jak Sliqe pisal Dfi Lan Party jest dobra plytka, ale ja jednak zdecydowanie polecam Abita Nf-7S Wedlug mnie jest on lepszy od DFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

No ja także polece Abita NF7-S. U mojego kumpla właśnie w DFI LanParty zaczęły kendziory się krzaczyć(brzęczyk) :( To chyba jedyna wada DFI (ale także możliwe, że on gdzieś coś ją uwalił...). Polce dlatego Abita ponieważ używam tej płyty od kawałka czasu i jest bezawaryjny i nie mam z nim problemów poza tym podkręcać też się nieźle daje na nim :D. A jak nie kręcisz extremalnie (DFI do kręcenia extreme najlepsze) i nie masz zbyt dużo sosu, a chcesz mieć wydajną i szybką płytkę to witaj w "Fast Lane"

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym sobie dozbierał jakąś 100 i kupił nf7-s

fsb wykręcisz w granicach 240-250. U mnie jak na razie bezawaryjnie, a pare razy prąd świecił w budzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...