Skocz do zawartości
fishboun

Pomocy ! Hp5150

Rekomendowane odpowiedzi

MAM ogromny problem z zaisntalowaniem drukarki hp51050 heh

probowalem juz wielu zeczy troszku siem znam na kompach ale juz poprostu skonczyly mi sie pomysly instalowanie reczne nic nie daje gdy wskazuje bezposrednia sciazke 3 to do sterow pol czy angielkishc nie zma znaczenia nie widzi ich znajduje mi za to durne stery ze sciazki c:\winnt\inf\oem9.inf ktore i tak nic nie daja. Instalowanie zgodnie z intrukcja czyli wloz plyte niech siem instaluje ;P a pozniej podlacz drukarke przynosi podobne rezultaty tylko ze po 30 min oczekiwaniu na kontynuacje instalacji poprostu mi sie juz znudzilo. Proszem o jakis pomysl bo ja juz tu nerwicy dostaje !!!

 

 

pozdrawiam FishBoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mniej nerwow, ja mialem tak samo, kiedy instalowalem swoja HP 5150.

Zrob tak:

1. Podlacz drukarke do komputera, uruchoml Win, poczekaj aż system znajdzie nowy port (powiedzmy USB 0001). Zainstaluje go sobie bez problemow (przynajmniej powinien).

2. Wloz CD z driverami do drukarki, rozpocznij instalacje zgodnie z procedura.

3. W momencie wyboru kabla/portu, to nie dawaj na USB, a daj na inny, i wybierz ten port, ktory Win sobie wczesniej zainstalowal (w naszym przypadku USB 0001).

4. Postepuj zgodnie z dalszymi instrukacjami.

5. Kiedy bedzie ok to drukarka bedzie drukowac.

6. Kiedy zakladasz post, to uzywaj taki znakow jak , bo ciężko zrozumiec, co chciales napisac ;)!

Powodzenia.

Edytowane przez bkroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...