Skocz do zawartości
rezo_

Krocce Przejsciowki Itd Gdzie To Kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem do WC nagrzewnice z Kadeta jednak wyprowadzenia maja troche za duza srednice jak na moje rurki. Gdzie moge zakupic odpowiedni krociec lub jakas przejsciowke ktora z jednej strony wejdzie w moja rurke a z drugiej bedzie szersza?? Dajcie jakies linki do sklepow bo nie moge znaleźc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy hydrauliczny, obi, castorama, liroy merlin (czy jakos tak) itd...

a jak już koniecznie wysyłkowo chcesz króce to allegro, bloki.pl lub mcs chodź ceny zawrotne :P

a jakie Ty masz średnice węzy że ci nie pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh troche mi sie wstyd przyznac ale to rurki z CPC (czyt. srednica wewnetrzna 5mm :oops: ) Znajdzie sie gdzies cos zeby udalo sie je polaczyc z tym kadetem?? Bo szukalem na bloki.pl i mcs i nie moge znaleźć nic odpowiedniego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem w obi takie cus, to chyba mufa sie zwie, ale nie pamietam, moge sie mylic, jezli tak prosze mnie poprawiec :)

to chyba ok 5-6zł kosztuje

 

EDIT

chyba nie mufa a redukcja :P

Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuj normalne weze 10/12 ew 12/16 i bedzie pasowac na kadeta do normalnyc kroccow a w bloku zrob na tych rurkach waz na waz az bedzie odpowiednio grube i wtedy na to wąż od kadeta/popki i cybantem skrec mocno i masz sprawe załatwioną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za glupie pytanie, ale czy sa kolanka miedziane (i inne zlaczki) 12mm? bo szukalem takich kilka razy i nigdy nie udalo mi sie znalezc... ale moze slabo szukalem, wiec wole spytac...

 

AVE!!

1337104[/snapback]

W marketach typu praktiker, castorama czy obi można je kupić po kilkadziesiąt groszy za sztukę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko, bo jak szukalem takowych po jakichs praktikerach czy innych tego typu to tam sa tylko od 15mm w gore

 

ktos wie gdzie we wrocku mozna sie w takowe zaopatrzyc?

 

EDIT: kurde we wrocku w castoramie na 100% takich malych nie ma - sa 15mm, 18mm itd ale 12 nie ma ; /

 

musze obczaic inne

 

AVE!!

Edytowane przez Freddie Chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w castoramie, ale w praktikerze też widziałem 12mm kolanka trójniki wszystko powinno być :huh:

 

EDIT:

Wprawdzie nie mieszkam we Wrocku ale asortyment chyba maja taki sam, moze jakieś chwilowe braki były :?

Edytowane przez donulung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko, bo jak szukalem takowych po jakichs praktikerach czy innych tego typu to tam sa tylko od 15mm w gore

 

ktos wie gdzie we wrocku mozna sie w takowe zaopatrzyc?

 

EDIT: kurde we wrocku w castoramie na 100% takich malych nie ma - sa 15mm, 18mm itd ale 12 nie ma ; /

 

musze obczaic inne

 

AVE!!

1337129[/snapback]

moj ojciec jest hydraulikiem i takowe ma :-P. Nie oplaca sie robic miedzia...powaznie bynajmniej dla mnie - chodz wszystkie materiały mam za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak to jest , ja w krakowie naprawde nigdzie nie moglem znalesc na 12/16 szczegolnie na gwint 3/8 , z desperacji zalozylem jakies do pneumatyki o zblizonych wymiarach ale neistety zaczynaja korodowac , w obi i castoramie nie ma takich rzeczy w praktikerze tez .., przynajmniej w krakowie , jedyne co tam udalo mi sie dostac to trojnik na ta srednice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...