Skocz do zawartości
sobo05

Jaką Płytę Główną Do Tej Konfiguracji?

Rekomendowane odpowiedzi

witam składam sobie tanio kompa a w zasadzie złożyłem go już jakiś czas temu ale płyte główną to ja chyba wybrałem zbyt tanią..ecs k7s5a :lol: w kazdym razie mam Athlona Xp 2100 , Radeona 9600 PRO (od gigabyte'a) 80 gb HDD 7200 rpm od Seagate'a dwie kosci ramu (tutaj jest smiesznie) jedna 333 mhz elixir 256mb druga kingston hyperX 433 256 mb (elixir mialem juz od poczatku a tego Kingstona dostalem :lol: ) no wiec...jestem prawie na 100% pewien ze komp mi chodzi wolno (bo chodzi wolno..nawet jezeli chodzi o otwieranie dokumentow itp a w nowych grach nawet na minimum mam czkawe ) przez płyte główną...dlatego proszę was napiszcie mi jak możliwie najtaniej i najoptymalniej przyspieszyć tego kompa:]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz tanio a dobrze to proponuje Plyty Epoxa np tanio EpoX 8RDA+ Pro ( w siriusie [nienajtanszy sklep] kosztuje 280 zł]) tansza jest 8RDA3I:)))) uwielbiam epoxa zreszta to moja druga plyta z tej firmy i dla mnei sa wypas. Mam tez kumpla z plyta epoxa ktory tez bardzo sobie ja chwali. Wogole jestem zachwycony zwlaszcza ze nie sa wcale drogie a moim zdaniem bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

A ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na płyte?

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...