Skocz do zawartości
Dzid

Wentylacja Budy

Rekomendowane odpowiedzi

mam bude chieftec na tył dałem wentyl 120mm na 5V (wyciagajacy) na lewy bok 80mm(wtłaczajacy) i nie poprawiło to w zasadzie cyrkulacji

niestety nie mam mozliwosci dac na przód wentyla a budy ciac nie bede bo mnie pare PLN kosztowała

Prosze o jakies sugestie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VanillaCoke

jakiegos dziwnego masz tego chiefa... niema tam zadnych dziurek;)? w swojej budzie mam 2xarctica tc tez za duzo to nie dalo;) i chyba zrobie taki patent jak jest w thermaltejkach xaser3 :D

Edytowane przez VanillaCoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model to LBX-03B-B-B ma styłu miejsce na wentyl 120mm , w lewym boku 2x92mm na grafike i na procka (mniej wiecej) w prawym boku 3 x 92mm na wysokosci dyskó twardych

 

ps z przodu jakos przymocowalem ta 80mm hihi na gumki recepturki do stelarzy heh jakos sie trzyma jednak efekt mizerny odnosnie chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem nie zakladac nowego tematu tylko wcisnac posta tutaj.. mam takie pytanko zapmontowalem 2 dodatkowe wiatraki w budzie jeden na tylnej scianie wysysa powietrze.. i jeden z przodu przed twardzielami zasysa powietrze. I teraz nie wiem tez z przodu lepiej aby zasysal a ten tylni wypychal powietrze z budy (tak jak mam teraz), czy laby obydwa wydmuchiwaly powietrze? Troche mi na twardziele syfi kurzem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syfi kurzem bo komp dosc nisko stoi :) a kanal powietrzny przed przednim wiatrakiem idzie ku dolowi.. wiec od dolu obudowy jest zasysane powietrze.. a nie centralnie od przodu. Wiec czasem zaciagnie jakis kurz.

Edytowane przez HoMisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...