Skocz do zawartości
Shuyin

Problemy Z Kartą Graficzną(przywiechy)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radeona 9800pro. Jeśli włącze jakś grę albo benchmarka to po paru minutach komp mi się zawiesza. Mam 2 systemy. Na 98 wszysko chodzi bez zarzutu ale na Xp występuje wyżej opisany problem. Moja konfiguracja to: AMD Barton 2,5ghz 512 mb ram, radeon 9800pro , sound laster live 5.1 , radeon 9800pro , zasilacz 420 Chifteca.

 

Czasami zamiast wiechy minimalizuje mi gre i wywala błąd ATI vpu recover.

Niemam pojęcia co z tym zrobić. Pomóżcie! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam SP2. Próbowałem różncy sterowników (nowszych , starszych).

Wiatraczek na karcie się kręci.Na 98 grałem 4h i nic. Na Xp właczyłęm gre i po 5 minutach albo wiecha albo Ati VPU Recover. Karta jest niekręcona. Wogóle nic nie podkręcałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: Mam ten sam problem ,wiesza mi sie na zwyklych grach tj.cs, albo warcraft III i albo sie zawiesi albo wyskoczy vpu recover i kicha tylko reset pomoze!! mam AMD64 3000+.płyte ga k8ns pro,512 ram i karte ATI radeon 9550,W xp sp2!!! nie mam pojecia co jest przyczyna karte juz wymienilem ale wiesza sie dalej :mur: :mur: myslalem zeby oddac płyte do serwisu moze ona jest przyczyna :mur: :mur: POMOCY STERY JUZ TEZ WSZYSTKIE WGRYWALEM ALE PROBLEM WYSTĘPUJE NADAL :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole się wtrącić :)

miałem podobny problem z R9600 na płycie Gigabyte 7VT880L i problem była płyta a konkretnie padnięty mostek południowy po zmiane płyty wszystko wróciło do normy (na szczęscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...