Skocz do zawartości
Jaro830628

Wolne Uruchamianie Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: czy jakaś opcja w bios moze spowolnic ładowanie systemu !!system strasznie wolno sie ładuje zrobiłem wiec nową instalke i przy pierwszym uruchomieniu systemu w trakcie instalacji już widoczne było bradzo powolne ładowanie systemu!! dysk był czysty niezawirusowane pratycje!!jedyne co mi przychodzi na myśl to jakaś opcja w bios choc tego tez nie jestem pewien bo o takowej tez nic nie wiem pomózcie jak usprawnic ładowanie systemu !!zaim sie system załaduje pasek ładowania na ekranie botowania xp przemyka 22razy !! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem temat i twojego linka i u mnie jest to samo spróbuje to pozmieniac ale juz przełąnczałem tesme zamieniałem teśmy z twardym i nic ale zmienie cd rom na drugiej tasmie ze slave na master moze pomoze dzieki bede próbowal a jak sie nie uda to bede pisal do bulu!!dziekiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem, tylko że nic w dyskach nie przestawiałem :(. Zacznę od początku: mam 1 dysk na IDE i drugi na SATA, miałem zainstalowany WinXPSP1, która z niewiadomych powodów się rozsypał :P, usunąłem pliki starego systemu, bez formata, zainstalowałem WinXPSP2, na czystym pasek nie przewinął się nawet raz i już widziałem "Zapraszamy", po zainstalowaniu kilku programów i sterowników (wszystko tak jak w poprzednim syst.) teraz pasek przewija się ok 22 razy :(, już nie kumam co się stało. Może jakieś sugestie ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...