Skocz do zawartości
raven246

P4 2,4

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel ma takiego właśnie proca 133 x 18 i t=35-40 stopni na boxowym coolerze. Czy może bez obaw o spalenie proca podkręcić go? Chce mieć 100% pewności bo później wina spadnie na mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma takiego właśnie proca 133 x 18 i t=35-40 stopni na boxowym coolerze. Czy może bez obaw o spalenie proca podkręcić go? Chce mieć 100% pewności bo później wina spadnie na mnie :)

1346947[/snapback]

jak bedzie to robił bezpiecznie i z glowa na karku w odpowiednich granicach to 99% ze go nie spali

ja zawsze mowie tym co chcą krecic a nie maja tym pojecia zeby lepiej tego nie robili (dla ich i mojego "bezpieczenstwa")

:IoI:

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% pewności to nawet Kondom nie daje ;]

1346961[/snapback]

he no racja :)

wow strasznie niska ma ta temp.. he ale spokojnie pojdzie na ok. 3.0 hmm. .oczywiscie zalezy to od mabo i innych podzespolow ale spoko moze krecic .. :) he oczywiscie musi tez testowac stabilnosc .. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he no racja :)

wow strasznie niska ma ta temp.. he ale spokojnie pojdzie na ok. 3.0 hmm. .oczywiscie zalezy to od mabo i innych podzespolow ale spoko moze krecic .. :) he oczywiscie musi tez testowac stabilnosc .. )

1351054[/snapback]

 

A nawet i wiecej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie to cos podkrecic jak jakies dane jeszczet to prosze napisac

 

procesor

intel celeron 2,4 Northwood

mPGA-478

stepping 9

Revision D1

fsb 100

mnożnik 24x

bus speed 399mhz

PŁYta

Intel Rock Lake D865PERL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzuce takie pytanko. Mam P4 2,4 Prescott'a no i dostałem płytkę z programem do kręcenie no i mam pytanko czy bezpiecznie dojde nim do 3GHz na standardowej [zwykłej :P] zasiłce? Czy ktoś zrobił coś takiego tylko za pomoca programu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzuce takie pytanko. Mam P4 2,4 Prescott'a no i dostałem płytkę z programem do kręcenie no i mam pytanko czy bezpiecznie dojde nim do 3GHz na standardowej [zwykłej :P] zasiłce? Czy ktoś zrobił coś takiego tylko za pomoca programu?

1359718[/snapback]

 

No a jaka jest ta "zwykła"zasilka???? Ja na tym co mam w podpisie dojechalem do 3.6 i jest spoko :) Oczywiscie biosem a nie przez jakies programiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...