Skocz do zawartości
rops

6600 Sli Nie Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie takie karty http://sklep.benchmark.pl/pelny_15106.html to wydatek niecałe 1200 zł za 16 potoków, no i takie rozwiązanie ma 512 MB pamięci, pozatym czytalem, że te karty spokojnie podkręcają 500 rdzeń, 600 pamięci.

Ale zastanawiam się jaką to by miało wydajność??

Wiem że 2x GT było by super, ale takie coś?

Jak myślicie? Może gdzieś są testy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opyla sie, nie wszystkie gry obsloguja SLi, a gf 6600 w SLi to pomylka. Lepiej kupic radeona x800xl za 1000 zl +/- (mowie o platformie pci-e) i cieszyc sie wydajnascia na poziomie gf 6800 gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem że nie połączę, w sklepie dali złe fotki-kart ze złączem na SLI, napisałem do sklepu i mi odpisali:

"Witaj

 

To niestety pomyłka osoby uzupełniającej dane w sklepie. Juz poprawiamy to zdjęcie"

 

także pomyłka:>

ale 6600 na sli-np gigabyte 3D1 -fajna karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale 6600 na sli-np  gigabyte 3D1 -fajna karta

1372878[/snapback]

Ta karta Gigabyte'a to wielka kupa lepiej juz wziac cos pokroju 6800GT i nie miec problemow ze sli jak rowniez cieszyc sie z tytulow ktore nie obsluguja tej technologii :-|

Sli ma tylko sens jezeli karty ktore laczysz sa pokroju 6800GT/Ultra :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...