Skocz do zawartości
crackers

Ścieżki do roboty...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś umie zrobić ścieżki do:

 

1) ASUSa 7700 w celu przylotowania wyjścia TV (bo ta wersja go nie posiada) ???

 

2) GF'ca w celu przeróbki na Quadro ???

 

Bo chętnie bym z takich usług skorzystał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylutowanie wyjscia TV to pestka bo tam sie lutuje normalnie ale trza jeszcze lutnac uklad TV ktory jest montowany powierzchownie i jest kilkanascie nuzek bardzo blisko siebie wiec jest ryzyko. Trzeba by miec lutownice z bardzo cienkim grotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylutowanie wyjscia TV to pestka bo tam sie lutuje normalnie ale trza jeszcze lutnac uklad TV ktory jest montowany powierzchownie i jest kilkanascie nuzek bardzo blisko siebie wiec jest ryzyko. Trzeba by miec lutownice z bardzo cienkim grotem.

no wlasnie !!!

pozatym najlepiej jest jak masz grot uziemiony

lutowalem kiedys takiego "pajak" w glowicy TV i zgadnij jak poszlo ?

szlag trafil pajaka, nie wiem czy to statyczne czy przegrzalem

ale qrefsko ciezko z takimi lutami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie kto by mógł mi coś takiego zrobić, gwarantując jednocześnie, że nic mi nie zjara???

Popytaj sie w jakis serwisa elektronicznych (nie komputerowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś umie zrobić ścieżki do:

 

1) ASUSa 7700 w celu przylotowania wyjścia TV (bo ta wersja go nie posiada) ???

 

2) GF'ca w celu przeróbki na Quadro ???

 

Bo chętnie bym z takich usług skorzystał  :D

GF na quadro .... banał ja to w 2 h zrobilem :), na www.podkrecanie.sky.pl

jest dokladny opis, a do najbardziej popularnych kart nawet wypisane rezystorki dokladnie skad i gdzie przelutowac :) lutownica na gieldzie 8 zl ... naostrzylem ja papierem sciernym i dalej :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się coś zjara???

cosik mi sie zdaje ze takie kondensatorki mozna w kazdym elektryku kupic (jak przegrzejesz), no chyba ze po 4 piwkach bedziesz to robil i lapy ci sie beda trzesly to uwazaj i nie przejedz lutownica po czyms innym np. GPU :),

PS jak bedziesz mial pytania wal na GG 1509112, ja np. sie zalamalem bo przelutowalem a tu dalej mi gforca windoza wykrywa ... 2 razy poprawialem, potem odwpocilem kondensatorek o 180 stopni i ... od tej pory mam quadro :))

PS. od czasu przerobki na quadro wiecej 3dmatkow nie mialem ale juz mi komp na magistrali 110 nie poszell, a wczesniej chodzil stabilnie na 880 :), no to sie wkurzylem i go na 7.5x133 puscilem :)))i poszedl ... co nie zmienia faktu ze grafa gorzej zaczela znosic wyzsze FSB :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...