Skocz do zawartości
Gość hydro2

Emergency 3

Rekomendowane odpowiedzi

Macie, macie ;-) trzeba trochę poGooglać :P

 

http://members.lycos.co.uk/emergency3pl/

 

Jest takie sobie, ale napewno jest łatwiej i warto docenić autorów mimo, że da się zauważyć często: "POLSKA JĘZYK, TRUDNA JĘZYK" ;p

 

P.S. może ktoś powiedzieć co trzeba zrobić w misji 13 z wykolejeniem pociągu na stacji? Po co tam ta policja o której wcześniej kolega wpsomniał (helikopter)? Wyprowadzam ludzi strażakami, a w wypadku i tak jest sporo rannych, do akcji wchodzą lekarze i gaszę pożar, używam dźwigu itp, a po pewnym czasie: FAILD !!!:P

 

Pozdrawiam, DeR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam drobny problem z misją z rozbitym samolotem wojskowym.

 

- Bombe znajduje

- Jednego pilota wyciągam z rozbitych szczątków

- ratuje dwóch ludzi przy namiocie

- ratuje dwóch ludzi w bazie

 

Ale nie mogę znaleźć drugiego pilota gdzie on sie podziewa ? :-|

 

Ps. Strazok pamietaj że to nie jest gra za darmo i nikt ci nie poda linku do pełnej wersji, bo to nielegalne. Zapraszam do sklepu.

 

Edit: Już mam rozwiązanie na swój problem, nei doczytałem, że wcześniej był podobny problem :)

Edytowane przez Rafit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w wypadku na autostradzie, z aut wyciagam ludzi i 4 z autobusu wszystko zabezpieczam i wywoże i zostaje mi wrak autobusu i nie idzie go wywieź, mialem dźwig i też nie da rady nic z nim zrobić (moze ktos tam jeszcze siedzi ale nożycami do rozcinania też nie ma co wydobywać) a w wodzie chyba nikogo nie ma??

 

 

sztandar musisz chyba go aresztować a nie zabijać bo wiecej nikogo nie ma

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tak zrobiłem i zapomniałem też wywieźć wrak , już to zrobiłem i jestem dalej

 

Qrcze mam problem z misją w porcie demonstracja ok zrobiłem załatwiłem armatką i gazem łzawiącym dalej pożar gasze statkami ok , ludzi odkazam i lecze , ale pisze ze mam beczki wywiezc na brzeg oka wywoze ale dalej mi tego nie zalicza mam cos z beczkami konkretnego zrobić czy moze jest gdzies wiecej beczek schowanych bo już sam nie wiem

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Mam strasznie męczący problem. Szukalem już odpowiedzi na wielu forach. Włączam grę, klikam n nową kampanię, gra się ładuje, pokazuje mi się mapa i nagle wszystko się wiesza i wyskakuje okienko z komunikatem ze Em.exe (emegrecny) zostanie zamknięte. Najciekawsze jest to, że kilka miesięcy temu gra działała poprawnie na tym samym sprzęcie. (to samo się dzieje gdy wczytuje kampanię lub zaczynam grę ciągłą) Prosze... pomóżcie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany... Jejkuś...!! Pomóżcie mi bo zaraz strzele sobie w łeb. Po uruchamianiu jakiejkolwiek misji gra przywiesza się, a po chwili wyskakuje okienko z raportem o błędzie. (to z możliwością WYSYŁAJ lub NIE WYSYŁAJ). A gierka kiedys mi chodziła. Instalowałem z innej płyty i [gluteus maximus]. Prosze o pomoc

Edytowane przez stroko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...