Skocz do zawartości
kkasz2

Fifa Street !

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo słychać o grze koncernu Ea Sports- Fifa Street. Nie rozumiem wydawców dlaczego ta gra nie wyjdzie na kompa. Przecież nie każdy ma Playstation, Game Cube czy Xboxa, a kompa ma prawie każdy. Czytałem recenzje na temat tej gry. Jest po prostu super. Wreszcie jakaś odmiana w grach o tematyce piłki nożnej. Dla mnie Fifa Street jest następcą Urban Freestyle Soccer, która także jest spoko gierką i co najważniejsze- wydali ją na kompa :D

Czy według was Fifa Street wyjdzie na kompa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 częśc wyjdzie....

doszukałem sie ostatnio w działaniach wydawców pewnej strategi:> pierwsza cześć wychodzi tylko na konsole ,a 2 jjuz tez na pieca...

vide tonio halik ostatni, nba streets i rugby streetowe:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe EA nigdy nie wydaje fajnych sportowek na PC, mi by zalezało np. na NBA street :)

1541045[/snapback]

nba street 3 ma byc na piecu... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nba street 3 ma byc na piecu...

1541049[/snapback]

link poprosze, a nie plote. Te wszystkie gry robi oddział EA BIG a oni robią tylko na konsole. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link poprosze, a nie plote. Te wszystkie gry robi oddział EA BIG a oni robią tylko na konsole.

1541078[/snapback]

to se poszukaj, służącego se znalazłeś czy co?

na hyperze było, na grach online tez.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to se poszukaj, służącego se znalazłeś czy co?

na hyperze było, na grach online tez.... :mur:

1541346[/snapback]

Niahahahahaa... to mi wystarczy xD A w "Tygodniku agroturystycznym" o tym nie wspomnieli ? :blink: Rozsiewasz ploty i nawet nie mozesz ich poprzec dowodami tylko wykrecasz sie hasłami w stylu "sam sobie znajdź". Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niahahahahaa... to mi wystarczy xD A w "Tygodniku agroturystycznym" o tym nie wspomnieli ?  :blink: Rozsiewasz ploty i nawet nie mozesz ich poprzec dowodami tylko wykrecasz sie hasłami w stylu "sam sobie znajdź".

1541364[/snapback]

buheheheheheheheheheh muhaahhaahhahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:mur: :mur: :mur: :mur:

sory głowa boli czy co?

wali mnie czy wyjdzie czy nie, pisze tylko co widziałem na hajperze, i jakiego czytałem newsa na grach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buheheheheheheheheheh muhaahhaahhahahahaa :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

:mur:  :mur:  :mur:  :mur:

sory głowa boli czy co?

wali mnie czy wyjdzie czy nie, pisze tylko co widziałem na hajperze, i jakiego czytałem newsa na grach  :mur:

1541406[/snapback]

Żeś plote walnoł i tyle, a uparty jesteś i nawet nie chcesz sie przyznać do błedu. Przewaliłem całe gry-online i z przeciągu kilku lat nie ma ani artykułu ani newsa na ten temat. A powtarzanie tego co na Hiperze mowią to też wcale mały bład. Amatorka amatorką, ale wątpie aby nawet oni wyglaszali takie rzeczy. Pozatym napisałeś "vol3 ma byc na piecu" a nie "na hyperze słyszałem" albo "tata a Marcin powiedział..." wiec sie nie dziw mojej reakcji :> Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...