Skocz do zawartości
foxer6

Ile Da Sie Wycisnąć Z Pixel Viev Geforce Fx5200?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mam drugiego kompa a wnim geforce fx5200 ultimate prolinka 128mb\128 bit wycisłem z niego 7600pkt w 3dmarku 2001 bo więcej sie nieda gdy rdzeń dam na więcej niż 303mhz to wiesza sie a jak pamięci dam na więcej niż 610mhz to artefakty są (farbrycznie 250\500mhz), chodzi mi na omegachv1.5303 bo na nowszych poprostu gorzej jest,podkręcałem power stripem i riva tuner ,czy naprawde nie da sie z niej więcej wycisnąć?szłyszałem że ktoś wycisnął 11tys. w 3d marku 2001 .pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więć tak proca mam athlona 1800+(1,53)ale jak go zakręce do 1,73 to prawie nic nie daje,pamięci Kingstone ddr 400 512 1 kostka i druga kostka 256ramu ale niewiem jakiej firmy razem 768mb ddr 333 ,płyta główna ASROCK k7s8x a formata robiłem 3 tygonie temu to zapchane nic nie jest bo chodzi dobrze wszycho,3dmarka 2003 musze se ściągnąć i co z tego wynika że mam tak mało pkt w marku 2001?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=124078

 

popatrza na moj post powyzej i uwazaj zeby nie przesadzic! tez mam prolinka fxa 5200 128/128. Chodzil bardzo fajnie (prawie 1,5 roku) na 310 i 585mhz... (powyzej 600 byly smieci na ekranie). Teraz tez w sumie chodzi ale... juz nie tak fajnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepsze wyniki w 3dmarku 2001 uzyskam tylko gdy będe miec lepszy proc i płyte główną?

1357197[/snapback]

tak, +pamięci

a jak chcesz dużego przysrostu wyników to kup sobie jakąś inną kartę graf ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test w 3dmarku 2003 i jest 1801pkt więc cieniutko,zamówiłem radiatory na pamięci,ciekawe czy bedzie mozna więcej podkręcić?

1357709[/snapback]

powiem tak:

1) rekord świata na 5200ultra to 2412 chyba - jest gdzieś toppic na forum

2) masz prawie 2x więcej niż ja miałem na mojej w standarcie :lol:

3) wiele więcej nie wyciągniesz

4) radiatorki dobry pomysł bo może się skończyć jak u neno (odpukać)

z tej karty już więcej nie wyciśniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ale ja nie rozumiem wogole takich tematow! gosciu ma karte i sie pyta ile ona wyciagnie! wejdz sobie np. na orba, czy poszukaj na forach wynikow ludzi ktorzy maja te same karty i sie przekonasz czy Twoje podkrecanie jest cos warte czy nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja na swojej karcie z podpisu mam w marku 2001 prawie 9000 no ale lepszy proc i szczerze mowiac nie narzekam na granie jakos leci narazie wszystko bez problemu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...