Skocz do zawartości
zavader

2x256 + 512 --> Czy To Się Opłaca?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam w tym momencie 2 x 256 MB Twinmosow 400 MHz ale czuje ze jest troke za slabo i chce dokupic teraz tez Twinmosy tez 400MHz tylko ze 512 MB - czy to bedzie dzialc szybciej [teoretycznie powinno - ale teraz mam dobre timingi i DUALA] wiec pytam...

 

Pomozcie bo nie chce wydawac kasy w bloto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezgadzam się z Wami :). Ja mam obecnie taką konfigurację jak kolega zavader sobie chce zmontować i przynajmniej to działa na nforce 2 stabilnie: fsb 207mhz 2.5-3-3-8 2.9V 2x256 (pc333)+ 1x512(pc400). Jest tylko jeden problem - nie każda 512 twinmosa będzie ci chciała działać stabilnie w takiej konfiguracji - winna leży po stronie nforce2. Ja miałem to szczęście że mogłem sobie potestować i znalazłem kość z którą nie mam problemów. A wydajność w porównaniu do 2x512 jest mniejsza ale niewiele w praktyce nie zauważalna. Napisz jeszcze na jakich teraz timingach ci śmigają te 2x256??

Edytowane przez Tomek24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz te 333 mi smigaja na 11-2-2-2 i chce teraz dokupic jakies 400 512 - tez najchetniej twinmosy, albo cos innego DOBREGO... Bo to zawsze 2x wiecej ramu jest a ja komputera nie testuje i nie wyciskam z niego ostatnich potow...

 

No kurde - za malo ramu mam do gry w WOWa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie też tak sobie myślałem zeby zmienić 2x256 na 2x512. Aktualnie mam ramki Good Ram, orientuje sie ktos za ile mozna je sprzedac? Moze ktos chce kupic ? :wink: No i oczywiscie zmiana na Kingston, albo tego TwinMos. Nie wiem tylko ktore lepsze... ceny porownywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...