Skocz do zawartości
Anomandarist

Tragiczny Wynik W 3dmarku 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, od przedwczoraj mam PixelView 6600gt i cóż moge powiedzieć wyniki w markach są tragiczne:( na standardowych ustawieniach w zależności od sterowników mam 2775pkt!! na 66.93 bodajrze do 3222pkt na najnowyszch:( anitlising i antiziporowanie wyłaczone:( to raczej nie są wyniki jakie powinna ta grafa osiągać:(

 

sformatowałem hdd, zainstalowałem stery do grafy i do mobo z płytek, potem wgrałem najnowsze ze strony nvidi i wynik podskoczył do 3695 ale to i tak chyba coś malo.

Edytowane przez Anomandarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winik w granicach 3700 to normalka... ja tez na podobnej karcie (patrz sygnaturka) wyciagalem tyle bez podkrecania, jak podnioslem rdzen na 600 a pamieci na 1250 to uzyskalem 4190, bez krecenia jeszcze procka i pamiatek... i ztego co czytalem: tzn na komputerach z parametrami jak twój bez krecenia wszysyc mieli podbne wyniki czyli w granicach 3600-3700. Wiec spoko nie przejmuj sie masz poprawny wynik....

 

Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, bo tak wszyscy na te pixelviwe nażekają to myślałem że mi się jeszcze jakis lipny egzemplarz trafił:( np everest wykrywała mi go jako karte pci-e

1364539[/snapback]

ja mialem problem podobny z 6600. zainstalowalem stery pod nForce2 NAJNOWSZE i te najnowsze okazaly sie pod nf4 gdzie jest PCI-E i automatycznie wylaczylo mi AGP i karta chodzila jako PCI-E 0 pomaga zainstalowanie starszych sterow 5.10 i karta juz chodzi jako AGPx8

 

wiec sprawdz to .. jak nie to Via 4in1

 

na nowych sterach mialem np: 4000 pkt a na starszych zalecanych 6500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...