Skocz do zawartości
Mr.Martin

Router Do Rozdaialu Netu Z Kablowki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za dwa dni podlaczaja mi netu z kablowki 1 mb/s - musze kupic sobie jakis router do rozdzielenia tego netu na trzy komputery w domku jednorodzinym- CO byscie polecili z routerow sprzetowych ( Planet , Linksys itp) , jaki konkretny router ?

Oraz jakich byscie odradzali - wiem ze Dlink ostnio wypuszcza szajs i dlatego Dlinka nie chce.

Router musi byc stabilny ( duzo uzywam programo p2p) powinien miec dosc przydatne opcje w oprogramowaniu i zeby nie byl za drogi - ale najwazniejsze jest jego stabilnosc - oraz zeby wspolpracowal z modemem TV kablowej oraz jezeli to mozliwe to zeby mial protokul PPPoA ( gdybym pozniej chcial skorzystac z neostrady jakby kablowka zawiodla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mity :P

 

myslisz ze produkty LINKSYS'a sie nie wieszaja - przykladowo BEFSX41 tez sie wieszal ale upgrejd firmware'u pomogl, podobnie jak z D-LINK'iem w sklepach najczesciej sa egz. z wczesna wersja oprogramowania przy DI-604 upgrejd np na 3.09 rowiazuje wiekszosc problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Mr.Martin, że sporo się dowiedziałeś na tym forum :lol: . Pewnie masz już net z kablówki - router pewnie też... Ja przymierzam się do zmiany z sieci LAN (E-cho w Choszcznie) - słabizna jak cholera - na kablówkę, też 1024.

Mam pytanko do Ciebie - chodzi właśnie to ten nieszczęsny router - jakiego w końcu kupiłeś i jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...