Skocz do zawartości
jeffik

Pat - Partially Enabled

Rekomendowane odpowiedzi

taki odczyt mam w programiku ctiaw. Nie wiedzialem ze pat moze byc czesciowo wlaczony, a z tego co wiem to w asusie p4p800 bez odpowiedniego moda powyzej FSB=200MHz pat sie wylacza. Dal bym screena ale nie mam go gdzie umiescic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam P4P800 SE na I865PE, FSB 160, pamięci na 200 (4:5) i rozumiem, że mam PAT włączony tak?? :lol:

 

1364305[/snapback]

Tak dobrze rozumiesz, PAT jest włączony !! :wink: Jeśli chcesz być pewny na 100% to włącz Everesta home edition i potem tak:

EVEREST>>>Płyta główna>>>Mikroukład płyty głównej.

U mnie jak pamięć ma 440Mhz (procek 178FSB, dzielnik tak jak u ciebie) to PAT też jest włączony. Może tak się dzieje na wszystkich P4P800 oprócz SE :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze rozumiesz, PAT jest włączony !!  :wink: Jeśli chcesz być pewny na 100% to włącz Everesta home edition i potem tak:

EVEREST>>>Płyta główna>>>Mikroukład płyty głównej.

U mnie jak pamięć ma 440Mhz (procek 178FSB, dzielnik tak jak u ciebie) to PAT też jest włączony. Może tak się dzieje na wszystkich P4P800 oprócz SE  :wink:

Pozdro

1364550[/snapback]

Teraz mam pewność, Everest pokazuje, że PAT jest włączony :D :D

A tak na boku to myślałem, że na P4P800 SE nie da się włączyć PATa.

Edytowane przez JAVX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...