Skocz do zawartości
somebody

Problem Z Instalacją Directx 9.0c

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ale z małym wyjątkiem. Wszystkie poprzednie wersje instaluję bezproblemowo, sęk tkwi w ostatnim wydaniu IKSA ...tuż po kliknięciu na KONTYNUACJA (po zaakceptowaniu warunków umowy) ...pojawia się info: ZAKOŃCZONO INSTALACJĘ SKŁADNIKÓW

 

 

EDIT: na wersję 8.1 nawet się nie ma zamiaru instalować (z innymi nie ma kłopotu)

Edytowane przez somebody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temat bo mam ten sam problem Tylko ze na kazdej wersji directx U mnie wyglada to tak ze akceptuje licencje klikam dalej i wyskakuje mi ze skladniki sa gotowe do uzycia jednak on nic nie instaluje Usuwalem directx za pomoca directx bustera i nadal jest to samo Moj system to win xp pro z sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DirectX 9.0c został wydany w 2004 roku, wiem, że się ukazują jakieś uaktualnienia do niego. Np. w CDA jest takie, zajmuje dość mało. Wszedłem na stronę MS i widzę tam jakieś pliki SDK, Runtime. Nie wiem które pobrać, może ktoś podać linka do najnowszej wersję uaktualnienia?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temat bo mam ten sam problem Tylko ze na kazdej wersji directx U mnie wyglada to tak ze akceptuje licencje klikam dalej i wyskakuje mi ze skladniki sa gotowe do uzycia jednak on nic nie instaluje Usuwalem directx za pomoca directx bustera i nadal jest to samo Moj system to win xp pro z sp2

Mam dokladnie ten sam problem...nie mam juz pomyslow jak to naprawic-eradicatorem probowalem, i nic to nie dalo obecnie mam przywrocony DX 8.x ale chce miec 9.0c Wie ktos co zrobic..? Prosze o pomoc...nie chce stawiac na nowo systemu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...