Skocz do zawartości
silver_pl

Czy Takie Katody Uv Będą Dobre ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś dobrych katod UV do tych kabli reafujących na UV Kable UV i znalazłem to Katody Ultrafioletowe

 

Czy są one dobre??? czy oplaca się je kupować ?? moze coś innego ??

a moze wystarczy jedna taka katoda?? (mam Chefteca BigTower)

 

Z gory dzienki za odpoweidzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

revolteki uv swieca dobrze w nocy, nie maja bardzo intensywnego swiatla, ale do oswietlenia midi towera wystarczy... w dzien natomiast widac tylko po nich ze sie rzarza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te kable będą też świecić pod wpływem kolorowej katody ?? a nie ultrafioletowej ??

1369325[/snapback]

MINIMALNIE przy niebieskiej.., ale nic nie zastapi UV - ja mam jedna i starczy [ale to midi tower] Revoltec'a - polecam jakby co..

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. jesli chodzi o kolor w budzie to UV nie wytwarzaja zadnego tylko inne elemty reaguja :).. nie ma zadnej "kolorowej poswiaty" :)

pozdro ;)

1379483[/snapback]

Jak to nie ma jak jest? słaba ale jest - ten przyjemny fiolecik jest piekny szczególnie widoczny na elementach metalowych.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moje uv sa chyba uszkodzone, bo jedyne oswietlenie jakie mam to wlasnie 2 UV revolteca :) - i wszystko w srodku jasno. Wczoraj do pierwszej w nocy siedizalem i konczylem obudowe, moze w koncu sie wezmę i zrobie fotki...

Niestety nie wszysto jest tak jak chcialem - naklejka Atomic - revolteka - nie raguje na UV... poztaym nakleiłem ja do góry nogami ... zamiast Atomic edyszel, wyszło smiglo edyszel... musilem wyjmowac plekse i obrocic ją by bylo OK :) ... LOL :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...