Skocz do zawartości
Mikelos

Iexplore326.exe

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pojawilo mi sie takie cos jak w tytule w procesach w menedzeze zadan i w autostarcie. dalem skana avastem i skana on-line mks i nic nie znalazl (dodatkowo mam firewalla ZA) a jednak mam przeczucie ze to jednak jakis syf mi sie wladowal ale za cholere nie moge sie tego pozbyc. gdy wywale to z autostartu w narzedziach konfiguracji systemu a pozniej dam restart to znow sie tam pojawia. ktos ma pomysl co z tym zrobic? bo jakos nie mam ochoty stawiac systemu od nowa...

pozdro

 

edit: nie wiem czy to wazne ale mam neo+ (ktore notabene sie chyba zamula przez to cos...)

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowa wersja SpyBota. NortonAV z najnowszymi bazami wywala to cholerstwo...

1371361[/snapback]

a da sie jakos inaczej to wywalic? bo nie mam NAV... moze jakis on-line? mks on-line niec z tym nie robi a panda on-line nie chce mi dzialac... tak jak moj avast :/

 

edit: wywalilem go recznie... myslicie ze to przejdzie?

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie Ad-Aware SE Personal(świetnie sobie radzi z trojanami i spyware'm),przeskanuj nim system.Myślę ,że powinno pomóc, choć 100% gwarancji nie dam.

1371424[/snapback]

tez mi to przyszlo do glowy ale po tym jak wywalilem recznie z c:/windows/system32...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...