Skocz do zawartości
chevalier25

Problem Z Monitorem Fujisu Siemens 17 Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od okolo dwoch tygodni mam nowy zestaw komputerowy z monitorem fujitsu siemens Scaleoview 17 cali. Problem jest taki, ze praktycznie co 10 minut wylacza mi sie monitor w trakcie grania w gry, przegladania stron www lub pracy np. w wordzie. Wyskakuje okienkow z komunikatem: signal out inpout. Tak sie dzieje rowniez, kiedy wlaczam kompa....najpierw wyskakuje takie okienko a dopiero pozniej wlacza sie system. Poradzcie mi co z robic z tym fantem, bo problem jest ostro denerwujacy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem.

Sprawdź gniazdo karty graficznej, może jakiś drucik się wygioł , jeżeli nie to trzeba monitor podpiąć pod inny komputer, to samo dotyczy grafiki.

Dobrze że graty są nowe i na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem wieksza czestotliwosc odswiezania - 85 Hz i problem pojawia sie z wiekszym opoznieniem. Moge pograc sobie stosunkowo dluzej, niz wczesniej. Jednak dalej jest ten sam problem. Gierki sie zawieszaja lub pojawia sie komunikat: No signal inpout lub out of range nie zaleznie czy gram, siedze na necie czy pisze w wordzie. Jednakze najszybciej zawiesza sie w trakcie grania np. w Soldier of fortune 2 wogole nie idzie grac, bo zawiecha jest zaraz przy intro gry :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w pracy kilka fijitsu siemens i musze powiedzieć, że to kicha jakich mało. chyba wszystkie były już w naprawie

gubia kolory,

świecą na jakis kolor (ostanio mamy seledynowy)

ściemniają się gdy jest dużo białego

normalnie :mur:

 

a tak o'propos tematu masz instrukcję do niego?

:rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...