Skocz do zawartości
Bartolghnet

Poszukuje Ramu Do 220zl Od Malych Timingach

Rekomendowane odpowiedzi

witam , poszukuje ramu ktory na podwyzszonym napieciu chodzil na timingach 2-3-3-7 cos takigo . Kosc 1x 512MB czekam na odp. pozdr :wink:

1374442[/snapback]

Łatwo to raczej nie będzie, za 220 możesz mieć DDR400 prz 3-3-3-8, ale na 2-3-3-7 to nie sądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na egieldzie mieli goodramy 2-3-3-7, hynix 2-3-3-7. Hynix kosztuje 209zł a goodram jeszcze mnie, sam zamierzam kupić jak uzbieram kase ;)

1376350[/snapback]

Hynixy 2-3-3-7 fabrycznie? Coś mi się wierzyć nie chce. Wszystkie, które do tej pory widziałem były 3-3-3-8 przy DDR400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie ze fabrycznie nie, do 220zł nie ma pamięci z takimi timingami, ale na 2-3-3-7 działało bez zmiany napięcia -> 1377023[/snapback]

No to skoro tak to zgoda, z tym akurat nie ma problemu, mi chodzą na 2-3-3-7 przy DDR400 bez problemu ;), ale fabrycznych za taką cenę sie nie dostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...