Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Problem Z Zainstalowaniem XP Na Kompie Kolegi,

Wyskakuje Błąd Że Nie Wykrywa Dysku, Więc Z FDD Instaluje

Stery Do Tegoż Dysku 80g SATA. (Frimy Nie Znam, Bo Kolega

Nie Wie Co Ma A Polmby Zerwać Nie Moge) Gdy Wgram Stery

To Niby Coś Tam Wykryło Następuje Analizowanie I Analizuje...

Analizuje...Analizuje... I Tak Dalej...

 

Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! ja na poczatku tez mialem problem z dyskiem sata niby nowoczesne szybkie dyski a tu co trzeba je instalowac z dyskietki troche snmieszne, apropo twojego proble to nasuwaja mi sie takowe mysli

1) koniecznie sprawdz czy sa dobre steroniki pod ta plyte co ma twoj kolega

2) sprawdz dyskietke czy wszystko z nia ok

3) dzwon do firmy co za sprzet siedzi w tym kompie i niech ci powiedza o co chodzi albo niech sami to zrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! ja na poczatku tez mialem problem z dyskiem sata niby nowoczesne szybkie dyski a tu co trzeba je instalowac z dyskietki troche snmieszne, apropo twojego proble to nasuwaja mi sie takowe mysli

1) koniecznie sprawdz czy sa dobre steroniki pod ta plyte co ma twoj kolega

2) sprawdz dyskietke czy wszystko z nia ok

3) dzwon do firmy co za sprzet siedzi w tym kompie i niech ci powiedza o co chodzi albo niech sami to zrobia

1387033[/snapback]

hehehe nie no stary rozwaliles mnie..a co ma nowoczesnosc dysku do ZASOBU sterownikow Windowsa XP???? przeciez bios widzi dysk, a ze system nie widzi..Jesli zmienisz na Longhorna to pewnie nie bedzie trzeba instalowac zadnych sterow do SATA...to wlasnie dyski są ZA nowoczesne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre płyty z reguły mają tak "zorganizowany" bios i dostęp systemu do niego ze zadne dyskietki nie sa potrzebne.Jesli jednak masz tutaj kłopot - sprawdż czy przypadkiem płyta nie ma kontrolera RAID - zdarzyło mi się juz bowiem mieć problem na płycie EPOX z RAIDem pomogło mieszanie w biosie i ustawienie odpowiedniego startu - przed tą operacją bios nie widział dysku za to widział go bios RAIDa co spowodowało małe kłopoty.Potem wystarczyła dyskietka z płyty (była konieczna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...