Skocz do zawartości
Qkocz

Internet Radiowo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i ok 90% ludzi narzeka na radiówkę. Na szczęście ja znalazłem się w tych 10%. Miałem przez jakiś czas problemy z prędkością, ale jak się okazało była to wina mojego windowsa. Jak już wcześniej pisałem w umowie mam 2048kb/s gwarantowane 128kb/s. Umowa na czas nieokreślony. Wszystko za 61 zł brutto miesięcznie. Publiczne IP kosztuje jednorazowo 70 zł netto. w torrencie ta ok 30KB/s dlatego ze mam jeszcze wewnętrzne IP.;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w Legnicy internet z Bajt Netu i powiem, że jestem strasznie zadowolony

Miła obsługa, niska cena - 50zł z publicznym IP, leci na torrentach po 60-70, żadna pogoda mu nie straszna. Posiadam 512

Od wakacji, może wcześniej, przesiadam się na netie 1mb ze względu na to, że cena praktycznie ta sama, ale już nie będzie to radio i będzie to 2 razy więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh czytajac Wasze wypowiedzi widze ze prawie kazdy narzeka i ze ja znajduje sie w gronie nielinczych ktorzy prawie nie narzekja na swoja radiowke owszem nie jest moze idealna bo czasami mam lagi w grach ale zazwyczaj ping jest w granicach 30 - 40 czasami wiecej czasami mniej zalezy ile ludzi siedzi na necie a jest ich w sieci ponad 200 ostatnio cos zrobili ze wszystko na 5 ghz chodzi w dzien transfery mam 60-70 kB/s mam stale IP Ostatnio nawet Admin napisal do mnie zebym torrenta zapuscil w nocy wlonczylem i ponad 400 kB/s sciogalem i ze wiecej nie da bo reszta tez cos musi miec B-) za abo.. place 36zł wiec jak dla mnie Super :D Nie wiem jakiej przepustowisci jest łacze .. wiem ze od TKTELEKOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mi degradacja oraz wstąpienie do elitarnego klubu jakim jest tpsa : ) nie zagraża. Ja z mojej radiówki jestem zadowolony w 100% Płace 35zł, zawieszam abonament kiedy tylko chce i ile razy chce, w dzień mam szybkość ograniczoną 800kbps co jest całkiem sporo, od 23:00 czyli praktycznie wtedy kiedy dopiero zasiadam do kompa mam szybkość do dyspozycji rzędu 2-4 megabity mierzone na www.dsl.cz

Odblokowane porty jakie tylko chce, emule High ID, w dzień ~100kb/s, w nocy dochodzi do 330kb/s. Za jedną dobe potrafię na emuli wyciągnąć 9 GB.

 

Odległość od nadajnika w linii prostej około 700-1000 metrów

 

Po prostu jestem w sieci gdzie jest około 40 ludzi z tego tylko ja czaje bazę : ) a reszta tylko gg i www no i płace za to grosze bo admin to mój sąsiad

Edytowane przez ConfusioN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...