Skocz do zawartości
partyboy666

Zakłócenia W Tv Gdy Kabel Podłączony Do Tunera..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pewien problem. W budynku mam do gniazdka kablówki podłączony rozgałęźnik który rozdziela sygnał na dwa kable... Jeden wchodzi do telewizora a drugi do tunera TV w kompie. Tu sie zaczyna problem, poniewaz gdy jednoczesnie podlacze kabel tu i tu to na kompie mam ladny obraz a w pokoju obok mnie opieprzaja ze ogladac sie nie da na tv. Jak wyjme kabel z kompa to obraz na tv wraca do normy... W czym moze tkwic problem ?? Myslalem ze to przez brak listwy antyprzepieciowej, jednak po podlaczeniu listwy nic sie nie zmienilo :) Zauwazylem rowniez ze gdy mam wlaczona lampke na biurku (w momencie jej wlaczania w glosnikach slychac charakterystyczny trzask) to obraz w TV jest jeszcze gorszy... Wie ktos jak temu zaradzić ??

 

Pozdro

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontuj filtr antenowy, ewentualnie wzmacniacz antenowy wraz z filtrem. takie urzadzenie jest do nabycia bez problemu - koszt od 25 do 100PLN, zalezy od wzmocnienia.

zadbaj zeby kable byly dobrej jakosci i bylo jak najmniej polaczen wtyczkowych ( zadne przedluzacze antenowe, itp.)

mialem ten sam problem - wzmacniacz z filtrem go rozwiazal

Edytowane przez korbusiatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...