Skocz do zawartości
mars

D-link Di-624+ Bedzie Dobry?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o sieci.

Zalozylem DSL z Dialogu i chce rozprowadzic sygnal na kilka kompow w mieszkaniu. Oczywiscie mam modem z wyjsciem na skretke. Czy router D-Link DI-624+ jest dobrym do tego wyborem? A moze lepszy bedzie jakis inny w podobnej cenie (335 zeta)?

Na poczatku polaczenie bedzie na skretce, ale w przyszlosci planuje karte WiFi. Nie bedzie problemu z sygnalem WiFi w mieszkaniu (przez jedna sciane)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym mial wybierac to wolalbym przewiercic sciane niz stawiac WiFi dla niej. Kazdy router do tych 300-400PLN ma prawie takie same mozliwosci, takze do wyboru do koloru, zalezy ktory interface konfigurowania Ci sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ten produkt.

Mm i nie jestem do konca zadowolony. Tzn do momentu kiedy nie jest bardzo obciazony (www, eamil itp) nie mam problemu, ale kiedy uruchomje np. emula i wlacze siec kad to nie wytrzymuje ilosci polaczen i sie ciagle zawiesza.

 

Moim zdaniem lepszy bedzie linksys. Np.:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46985201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak z Planetem ze sie zawieszal, zmienilem firmware i przestal sie zawieszac, ale fakt faktem, ze pod obciazeniem najlepiej sie sprawuja produkty np firmy Orinoco, ktore sa mercedesem wsrod sprzetu WiFi, ale jak to bywa duzo kosztuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak z Planetem ze sie zawieszal, zmienilem firmware i przestal sie zawieszac, ale fakt faktem, ze pod obciazeniem najlepiej sie sprawuja produkty np firmy Orinoco, ktore sa mercedesem wsrod sprzetu WiFi, ale jak to bywa duzo kosztuja.

1392449[/snapback]

U mnie niestety nic to nie daje. Radze wpisać w google d-link dl624 i hasło lockup. Dużo osób ma problemy z tym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sprawa jasna, d-linkow nie polecamy (tak przy okazji ja caly swoj sprzet mam na Planetach) ;)

1392607[/snapback]

Źle zinterpretowane - nie dlinków tylko kokretnie ten model ;-) (z innymi nie mialem doczynienia)

 

Moj model to rev.c

Edytowane przez dragongc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozno. Juz kupilem i chodzi calkiem dobrze. Jeszcze sie ani razu nie zawiesil a chodzi bez zmiany firmware'a!

Za to mam pytanko. Jak zrobic zeby sie kompy widzialy? Stworzylem grupy na kompach, ale jak proboje wejsc na nie to wyswietla ze nie mam uprawnien i zeby sie skontaktowac z adminem. Czy trzeba cos w routerze przelaczyc czy chodzi np. o firewalla w systemie? Albo cos innego w XP'ku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...