Skocz do zawartości
Ziemniak

Jaka Karta Sieciowa Do Yagi 12 Dbi 2,4 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wałkuje podobny temat już na forum, ale albo ludzie robią sobie żarty albo nie dostaje konkretnych odpowiedzi. Jaka kartę sieciowa polecacie do Yagi 12 dBi 2,4 GHz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47890613 zależy mi na tym aby była jak najtańsza i jeszcze jedno jak to potem połączyć z sieciówką kablem czy jak nie zam się na tym.Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robic potem zwykly LAN, to kup Access Pointa wepnij w niego Yage a potem rozprowadz sobie siec LANem ktory jest na standardowym wyposazeniu kazdego AP.

 

Jaka karta? (jesli ma to byc karta WiFi - yaga - wifi, a nie yaga-ap-lan) dowolna, kazda. Nawet mozesz kupic USB do ktorej przykrecisz YAGE i bedzie dzialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi tu o to mam u siebie kolesia co ma asdl 2000 i zrobił z tego sieć osiedlową, chce się do niej podłaczyć mieszkam od nadajników jakieś 60 metrów i po prostu chce kupić tą Yage bo myślę że bez sensu jest kupować droższą bo jest taka mała odleglosć, i do tego wystarczy podłaczyć chyba jakąs karte sieciową połączyć ją z anteną kablem jakimś.Napiszcie mi czy dobrze myśle a jezeli nie to wyprowadźcie mnie z błedu. Ziemniak

 

 

Ps.A tak na marginesie czy do takiej anteny trzeba podłączać jakieś zasilanie wydaje mi się że nie bo bedzie miała energie z karty sieciowej, ponoć nalezy mieć jak najmniej kabla od anteny czy to prawda.

Edytowane przez Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...