Skocz do zawartości
PiotrW

Płyta Główna Czy Sterowniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam small problem. a mianowicie dostałem ostatnio, że tak powiem starego kompa z odzysku ;) (celoron 466mhz, Riva TNT2, 64MB ram, 8GB dysk) i nie mogę w żaden sposób pokonać bariery uruchomienia dźwięku i myszki....

 

Zainstalowałem Windowsa XP (więcej sterowników ma w sobie, zresztą na 98SE było to samo...). W opcjach myszki wogóle nie wykrywa takiego sprzętu (myszka jest microsoftu i na drugim kompie z tym samym windowsem działa..), sprawdzałem ją zarówno pod usb ,jak i pod zwykłym wejściem (mam przejściówkę).

 

Z koleji jeżeli chodzi o dźwięki to w menadżerze urządzeń, wykrywa mi jakieś nieprawidłowości z urządzeniem audio... :mur:

 

Moja płyta główna to Via Apollo Pro Shuttla model (nie znam się zabardzo na sprzęcie i nie wiem jak ją opisać) 685v HOT.

 

Z góry dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy maz zainstalowne stery od plyty glownej bo ja nie mam do mojej strerownikow bo mam jakiegos fujitsu siemensa i ttez nie dzialami dzwiek a myszka dziala tylko stara bo nowej raz zaswieci laser raz nie.

POZDRAWIAM!]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy kondensatory nie są spuchnięte :/

 

jeśli tak to masz rozwiązanie problemu,btw podczas insalki windowsa myszka tez nie działała ???

 

i sprawdz czy muzyka nie jest wyłączona w biosie a najlepiej to zrób clear cmos, wyjmij baterie, zrób w biosie defaulty itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...