Skocz do zawartości
Narhir

Jak Wylaczyc Skrot Klawiszowy ( Alt + Tab )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem uzytkownikiem Windowsa XP ;] a tym samym graczem ktory poprostu musi znalesc sposob by dalo sie wylaczyc alt + tab skrot minimalizujacy okno gdy.. gram jest wymagane uzywanie klawiszy na zmaine w grze nieda sie ich zmienic juz proboalem.. zreszta by to przeszkadzalo :P tak wiec jedyny sensowny pomysl na jaki wpadlem to zeby wylaczyc opcje minimalizowania.. tylko jak.. niestety nie wiem :] jak ktos moze wie.. BEDE BAARDZO dzwieczny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomoże :wink:

Otwórz jakikolwiek folder -> pomoc -> Centrum pomocy i obsługi technicznej -> w wyszukiwarce wpisz "skróty", a potem kliknij dolny temat "Konfigurowanie w sesji klawiszy skrótów systemu Windows".

Tam jest coś na ten temat napisane. Moze Ci się uda :wink: powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ma ktos.. jakies inne pomysly.. ?;] bardizej.. dokladniej.. opisane ?;d i sprawdzone ?;] dziekuje za psota ale moze ktos cos jeszce?

 

Edit:

Tak wiec sprobowalem metode.. jaka podales niestety nie pomogla nic a nic ;( musze byc z jakims kompem w sieci i tak dalej :/// potrzebne jest cos innego

Edytowane przez Narhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiewiór81 ;( tak weic sciagnolem sobie programik.. :P wpisalem jak tam pisze ALT+TAB# i to niby mialo blokowac klawisz alt tab.. albo ja teog nie zrozumialem :] nastpenie kliknolem zablokuj przetwarzanie klawiszy.. i co ciekawe:P alt tab nie dziala w windowsie.. ale jak wszedlem do gry i zrobilem alt tab.. znowu mnie wywalilo do windowsa :/ to jest Warcraft III The FRozen Throne a jak wlaczylem to zablokowanie rpzetwarzania klawiszy to wogole cala klawiatura nie dziala :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...