Skocz do zawartości
kamtest

D-linka Di-604 Czy Planet Ade 4110?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyborem routera miedzy planet ade 4110 :unsure: D-link'iem di-604? Nie wiem na który sie zdecydować. W sklepie sprzedawca wychwalał mi d-linka ale znajomy powiedział ze to "niezbyt dobry router" i polecił mi planet'a. ja nie mam pojecia o jedny jak i o drugim więc pisze do was?!

 

Prosze o pomoc w wyborze!!!

 

Router potrebny mi do sieci e-wro(wrocław), predkość 100 Mb/s, na 2 kompy,win Xp. Mam zamiar pościągać z internetu kilka filmów i mp3 i niechciałbym żeby ten router mi w tym przeszkodził :D .

 

ps.

A moze mam wziąśc jakis inny? Mam problem tylko z gotówka, moge na to przeznaczyc max. 250zł.

Edytowane przez kamtest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem tego dlinka w wersji H/W D1 i musze stwierdzić że żadna rewelacja to nie jest, jakiś czas temu router bardzo często się zawieszał(nawet 4 razy dziennie) teraz na szczęście tego już nie ma i pracuje normalnie lecz gdybym miał jeszcze raz kupować jakiś router to prawdopodbnie bym już go nie kupił... ;)

 

PS; Mój router na początku tak śmiesznie syczał nie wiem czy to cecha tych modeli czy tylko ja trafiłem na jakiś trefny egzemplarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem tego dlinka w wersji H/W D1 i musze stwierdzić że żadna rewelacja to nie jest, jakiś czas temu router bardzo często się zawieszał(nawet 4 razy dziennie) teraz na szczęście tego już nie ma i pracuje normalnie lecz gdybym miał jeszcze raz kupować jakiś router to prawdopodbnie bym już go nie kupił... ;)

 

PS; Mój router na początku tak śmiesznie syczał nie wiem czy to cecha tych modeli czy tylko ja trafiłem na jakiś trefny egzemplarz ;)

1398377[/snapback]

Na 100% trefny egzemplarz. Ja nie pamiętam kiedy swój router ostatnio restartowałem.

Bierz tego dlinka. Łatwiej się go konfiguruje od planeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...