Skocz do zawartości
the-night

Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pare pytanek praktycznych (nie teoretycznych) dotyczacych neo:

 

1. Czy neo ma satly adres IP:

 

2. Czy mozna kozystac z neo podlaczajac swoj modem DSL z wyj.

RJ45, a wywalic to co daja z USB

jezeli tak:

a) czy owy modem trzeba konfigurowac jakos

jezeli nie:

B) Jak rozgalezic neo na pare PC'ow majac modem USB

 

3. Jak dziala neo czy na zasadzie dialup'a, czyli modem oddzwania do serwera TP?

 

Generalnie docelowo chce rozgalezic neo na pare PC'tow (kazdy chodzi na czym innym, XP, ME, Linux) i nie wiem za bardzo jak to zrobic majac owa mydelniczke z wyjsciem USB. Mniejszy problem bylby gdyby wychodzil sygnal ethernet (RJ45), a tak nie mam o tym zielonego pojecia. Mamy oficjalnie neo w pracy, ale te lachy z TP nie chca wymienic nam modemu na taki z wyjsciem RJ45. Mam mozliwosc odkupienia od kogos modemu SpeedStream 5100 z RJ45 ale nie wiem czy to bedzie chodzic z tad moje pytania. Dysponuje tez HUB'em i routerem zlozonym na PC ktory chodzi na IPCOP'ie, ale zupelnie nie mam zielonego pojecia jak wyglada struktura i dzialanie neostrady, a wiadomo podstawowe informacje sa potrzebne chocby do tego oby skonfigurowac "rouer".

 

Please HELP me!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...