Skocz do zawartości
szymon4417

Irda I Sagem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z połączeniem sagema przez podczerwień. Kupiłem sobie IRda na USB podłączyłem do kompa, zainstalowałem stery i podłączyłem SE K500i i wszystko było ok. Próbowałem też łączyś samsunga c100 oraz nokie 6100 i wszystko grało. Problem pojawił sięgdy chciałem podłączyć sagema my x5-2. Włączam w telefonie podczerwień,przykładam do tej od kompa w telefonie od razu wyczaja kompa i pojawia się że połączenie jest nawiązane, ale w kompie nic się nie dzieje(nie wykrywa żadnego urządzenia)Kiedy tak zostawie fona na jakiś czas z włączoną IRdą to co jakieś 10 min w kompie na 3 sek. pojawia się połączenie i zaraz ginie i tak dzieje się co 10-15min. Czego to wina??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam zmienić tego producenta i prędkość, bo jak wchodzę na menedżer urządzeń i właściwości IRdy to mam dwie zakładki: Ogólne i sterownik. W ogólnych mogęzrobić tylko rozwiązywanie problemów a w zakładce sterownik mam do wyboru tylko:szczegóły sterownika, aktualizuj sterownik, przywróć sterownik i odinstaluj. Jak kiedyś miałem IRdę na płytę główną to mogłem zmieniać prędkość a teraz nie wiem jak to zrobić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...