Skocz do zawartości
Piterix

3 Nagrzewnice Kadeta W Obudowie

Rekomendowane odpowiedzi

ja nic bym nie zmienił tylko jak bym miał zamknąc boki to przydalo by sie jakies otwory dorobic zeby delty z bie2 miały z kad zassac powietrze

ale na pewno nie bede robił nigdy tak zeby powietrze z chłodnicy leciało mi w bude bip z tyłu to wyjatek bo odrazu zostaje zassane przez chiefteca i blie2 to jeszce jako tako ale jak bym to juz robił tak na dłuzej to bym odwrócił jeszce obieg i po prostu zrobił otwory wentylacyjne ale zeby ciepło z chłodnic nie szło w kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic bym nie zmienił tylko jak bym miał zamknąc boki to przydalo by sie jakies otwory dorobic zeby delty z bie2 miały z kad zassac powietrze

ale na pewno nie bede robił nigdy tak zeby powietrze z chłodnicy leciało mi w bude bip z tyłu to wyjatek bo odrazu zostaje zassane przez  chiefteca i blie2 to jeszce jako tako ale jak bym to juz robił tak na dłuzej to bym odwrócił jeszce obieg i po prostu zrobił otwory wentylacyjne ale zeby ciepło z chłodnic nie szło w kompa

1421210[/snapback]

Witam Cie serdecznie ... kurka dobrze że Cię znalazłem ...

PRZEPRASZAM ZE JADE DO CIEBIE NA TYM TEMACIE A CHCE O INNYM ALE NIE MOGE DO CIEBIE PRIVA WYSŁAĆ ... ODPISZ PROSZE DO MNIE NA adikpioro@poczta.fm albo na prvia ...

 

Mam problem

 

Mam kartę WinFast 6200 z odblokowanymi potokami i działałem do tej pory na ustawieniach 560 rdzeń i 700 pamięci … spróbowałem wyżej wyciągnąć moją WinFast GF6200 i co się dzieje …. na 560 rdzeń i 730 pamięć mam 7725p w 3dmark03 i …… każda próba wyciągnięcia pamięci i rdzenia o 10 mhz kończy się spadkiem punktacji w 3dmark03 .. z 7725p do 7400-7500 … wydaje mi się że gdzieś gubią się klatki !!!! .. bo skala fps skacze … .czym to może być spowodowane ? przegrzewaniem się rdzenia i pamięci ? i dlatego wynik idzie w dół …. Bo przedtem (do wartości 560@730) podniesienie o 10 mhz dawało 100p a teraz mi się wynik obniża (artuje mi dopiero przy 590 na rdzeń i 760 na pamięci a wiec ???? ) co jest grane ? … bios mam zmodowany napięcie na rdzeń 1.4v …. powiesz dlaczego tak jest? oczywiście chłodzenie mam standardowe …. A na pamięciach radiatorki malutkie .. a pisze do Ciebie bo wyższego wyniku od Ciebie w 3dsmark03 na tym forum nie widziałem … a wiec jesteś king … …. Pomożesz coś z tym zrobić ? byłbym zobowiązany …. kompka mam jak w podpisie ….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...