Skocz do zawartości
smk

Dziadek Czyli Siemns Mobile 700

Rekomendowane odpowiedzi

mam takiego staruszka siemens mobile 700

na pokłazie intel pentium 150 mhz, 16 mb ramu, grafa 2 mb, cd-r, flop, dysk 810 mb, bateryja (1 godzina).

i to wszystko co o nim wiem

jeśli wiecie to powiedzcie mi coś więcej, czy da się rozbudować, le to ma latek (mniej więcej), co to wogule jest i jeśli coś takiego mieliście lub macie to powiedzcie jak się sprawuje.

dodam że ma to służyć jak odtważacz mp3 (z cd-romka) do robienia dyskotewk na obozie harcerskim, oczywiście podłączony do wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego staruszka siemens mobile 700

na pokłazie intel pentium 150 mhz, 16 mb ramu, grafa 2 mb, cd-r, flop, dysk 810 mb, bateryja (1 godzina).

i to wszystko co o nim wiem

jeśli wiecie to powiedzcie mi coś więcej, czy da się rozbudować, le to ma latek (mniej więcej), co to wogule jest i jeśli coś takiego mieliście lub macie to powiedzcie jak się sprawuje.

dodam że ma to służyć jak odtważacz mp3 (z cd-romka) do robienia dyskotewk na obozie harcerskim, oczywiście podłączony do wzmacniacza.

1404995[/snapback]

przydaloby mu sie dolozyc przynajmniej drugie tyle pamieci jest to pamiec EDO latek to to ma z 8.Te simensiki to calkiem niezle sie sprawuja i wygladaja, lepiej niz IBM z tej epoki choc sa wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

tak jak kolega ramu troche malo. a co do dziadkow ja mam ibm 755cx : pentium 75 32 ram i hd 500 ale maszynka jest wypasna win 98 nawet znosnie pracuje z officem 95 teraz ja bede sprzedawal bo kupilem ibm 390x to dopiero maszyna celek 400 64 ram hd 4.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...