Skocz do zawartości
[M]aniek

Podkrecanie Usb?

Rekomendowane odpowiedzi

ooo bosheee ....

 

weź ja rozumiem wszystko ale ty nie masz googli ???

 

ludzie ,zanim założycie jakiś bezsensowny temat to wejdźcie na google i tam poszukajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kev, a Ty umiesz tylko tak gadać ? Forum jest po to, żeby sobie pomagać, jeśli masz pisać takie posty, to lepiej nie pisz nic ... Albo jak jesteś taki mądry to zapodaj tutaj linka ... Nie rozumiem, dlaczego nie raz ludzie nie mogą się powstrzymać od nic nie wnoszących do tematu wypowiedzi ... Tak, wiem, moja też nic nie wnosci, ale denerwuje mnie takie zachowanie ;<

 

;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie to ze to jest moj pierwszy post na tym forum, to nie znaczy ze nie umiem korzystac z google, przeszukalem strony, grupy dyskusyjne itp. ale tam ciagle pisza o win xp i podmianie pliku usbport.sys, dlatego spytalem, bo liczylem ze znajde kogos madrego i mi odpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30s googla. niepotrzebnie. wystarczy 15s poszukac na forum. jednak racz nedznie ci idzie ta obsluga googla.

 

1406359[/snapback]

rzeczywiscie nie ma, bo przeciez pisze ze pod xp umiem to zrobic, pisze rowniez ze umiem obslugiwac google...................................

 

WINDOWS 98 jak to zrobic pod tym systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kev, a Ty umiesz tylko tak gadać ? Forum jest po to, żeby sobie pomagać, jeśli masz pisać takie posty, to lepiej nie pisz nic ... Albo jak jesteś taki mądry to zapodaj tutaj linka ... Nie rozumiem, dlaczego nie raz ludzie nie mogą się powstrzymać od nic nie wnoszących do tematu wypowiedzi ... Tak, wiem, moja też nic nie wnosci, ale denerwuje mnie takie zachowanie ;<

 

;d

1406309[/snapback]

 

niestety ale musze , bo mam % i musze odpokutować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...