Skocz do zawartości
pasTerzu

Mysz Bezprzewodowa Optyczna

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie bo kupiłem sobie bezprzewodową mysz optyczną - czy sie ją jakoś wyłącza ? bo nie ma nigdzie czegoś w stylu "off" ???

 

pytanie drugie ile na dwóch paluszkach pociągnie bez wyłączania (bo chyba jednak sie nie da wszak pewności nie mam) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezprzewodowa optyczna mysz Creative'a jade na akumulatorkach GP 2100. Starczaja na okolo 1,5 do 2 tygodni pracy :) Jezdze po bialym kalendarzu A5 na biurku.

Mysz (bynajmniej moj model) nie ma opcji OFF, mozesz zawsze wyjac baterie :) Przy wlozonych bateriach, jesli mysz jest nieuzywana a komputer wlaczony, mysz przechodzi w tryb czuwania i na takim (ze tak to nazwe) "półświetle" sobie działa. Natomiast jak wylaczysz kompa to mysz z opcji pełej aktywności przechodzi w tryb czuwania i po jakimś czasie czujnik i ta czerwona dioda wylacza sie calkiem. (Jak bedziesz to chcial sprawdzic :) i podniesiesz myszke to wiadomo ze sie uaktywni :P) ja sprawdzalem stawiajac ja tak aby byl widoczny z pod niej strumien swiatla, ktory po czasie jak sie okazalo gasl calkowicie :P

 

-EDIT-

Aha jeszcze co du zuzycia baterii, to komp czasem chodzi cala dobe, czyli w nocy mysz caly czas na czuwaniu :) W ciagu dnia natomiast czesto uzywana. Wiec mysle, ze to niezły wynik. Jednak w akumulatorki powinienes sie zaopatrzyc ;)

Akumulatorki sa sporo ciezsze od zwyklych bateri wiec i myszka bedzie ciezsza, ale mozna sie i do tego przyzwyczaic ;)

Edytowane przez HoMisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...