Skocz do zawartości
tjz_ck

Problem Z Defragmentacją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:

Czemu w mojej windzie tylko defragmentator systemowy (i chyba też diskeeper) mogą dokończyć defragmentację dysków. Żaden inny defragmentator (Raxco Perfect Disk, O&O Defrag, czy System Mechanic) nie są w stanie dokończyć defragmentacji. Podają że nie mają dostępu do plików lub że dysk jest uszkodzony). Dyski są sprawne w 10000000% (zresztą systemowy defragmentator daje rade bez problemu).

 

A wszystko zaczęło się niewinnie. Z tego co pamiętam to stan ten utrzymuje się od momentu, w którym w Diskeeprze 9.0 w zakładce dotyczącej MFT pozwoliłem mu poustawiać odpowiednie rozmiary /wielkości/ (według Diskeepera) MFT dla danego dysku.

 

Obecnie problem niemożności zdefragmentowania przez inny niż systemowy defragmentator występuje także na dyskach z nie modyfikowanym przez mnie MFT...

 

co robić? jakieś sugestie na rozwiązanie problemu (oprócz formatu dysku i postawienia systemu od nowa)??

 

Problem nie jest uciążliwy... ale ciekawość mnie zżera o co tu biega???

 

Jak ktoś coś wie na w/w zagadkę, z góry dziękuję,

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...