Skocz do zawartości
<X@ERO>

Jak Rozjaśnić Obraz W Tv?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Ostatnio pytałem się jak rozjaśnić obraz w grach i dzięki waszym odpowiedziom udało mi się to zrobić.

Teraz mam pytanko, czy można w jakiś sposób rozjaśnić obraz w TV na kompie. Dodam że w samym programie którym oglądam TV nie mam takiej możliwości przez to że TV jest mi udostępniane przez sieć.

Pozdrawiam i prosze o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie obraz rozjasniam w filmach i tv ( bo mam karte dvb ) we wlasciwosciach karty w zakladce overlay , tam gdzie sie ustawia kolory to pokombinuj moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie obraz rozjasniam w filmach i tv ( bo mam karte dvb ) we wlasciwosciach karty w zakladce overlay , tam gdzie sie ustawia kolory to pokombinuj moze

1410907[/snapback]

Też mam DVB, ale niestety nie moge tego zrobić bo karta nie jest zainstalowana u mnie tylko u komputerze który udostępnia przez sieć TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV TOOL ??? sprawdź

 

ale nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem...

1410967[/snapback]

Nie chodzi mi o oglądanie TV przez kompa na telewizorze.

Chce tylko rozjaśnić obraz na moim monitorze, jest jakiś program do rozjaśniania obrazu w TV ??

TV oglądam przez sieć.

Edytowane przez <X@ERO>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nakladka nie dziala to chyba musisz poszukac innego programu obslugujacego tv z mozliwoscia rozjasniania obrazu. Nie wiem, moze winamp z jakims pluginem.

ps. jakiego wogole programu uzywasz?

1411542[/snapback]

Używam programu ProgDVB. :?

Edytowane przez <X@ERO>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie te opcje sa dostepne tylko na serwerze (komp z zainstalowana karta sat). Jesli masz do niego dostep to poszukaj w opcjach programu trybu wyswietlania i zmien z surface na overlay i byc moze wtedy bedziesz mial mozliwosc u siebie na kompie ustawiania jasnosci za pomoca nakladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...