Skocz do zawartości
Filip Golarz

Intel Extreme Graphic Tv Out Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam laptopa z grafiką intela z tv outem na s-video. Podłączam go do tv za pomoca kabla s-video - chinch który mam od geforca 2mx i nie działa. We właściwościach karty graficznej na zakładce devices niemam telewizora jest tylko notebook. Czu to musi być jakiś inny kabel czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa z grafiką intela z tv outem na s-video. Podłączam go do tv za pomoca kabla s-video - chinch który mam od geforca 2mx i nie działa. We właściwościach karty graficznej na zakładce devices niemam telewizora jest tylko notebook. Czu to musi być jakiś inny kabel czy o co chodzi?

1414529[/snapback]

Musi byc dokladnie taki kabel jaki jest gniazdo...

Najlepiej dopasowac na miescu w sklepie, albo poszukac a allegro porzadnego kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc dokladnie taki kabel jaki jest gniazdo...

gniazda wyglądają identycznie jest chyba pewien standart czy nie?

 

No dokladnie... Fajnie, ze w koncu ruszyles glowa... :P :mur:

1415268[/snapback]

Dziwi mnie to trochę bo jeżeli sygnał wyjściowy s-video jest w obu kartach jest taki sam- nie chodzi o jakość tylko o rodzaj , typ, standart (chyba że nie jest) to na ile różnych sposobów można go podpiąć pod chinch, Możliwości chyba niema zbyt wiele tym bardziej że w w orginalnym kabelku jaki widziałem na necie niema jakiś dodatkowych urządzeń. Chodzi mi już teraz o ciekawość zresztą na necie jest wiele uniwersalnych kabli s-video - chinch

Edytowane przez Filip Golarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...