Skocz do zawartości
Mobbydick

Problem Ze Stalka Radiowa

Rekomendowane odpowiedzi

jest sprawa

podlaczylem ostatnio stalke radiowke (sila sygnalu 96-100%, jakosc 65-68%) i nie moge nicb sciagnac!!! sronki otwieraja sie w miare...ale jak klikne na jakis link, zeby sciagnac plik to zaczyna sciagac, dochodzi do pewnego momentu i sie zatrzymuje..i zakancza pobieranie... ze o Outlooku nie wspomne-bo poczty to jeszcze nie odebral normalnie... od czego to moze byc zalezne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sygnał możesz mieć dobry ale moga byc dc co pochwila a tego program nie pokazuje więc wpisz

ping xxx.xxx.xxx.xxx -n 200
(xxx.xxx.xxx.xxx numer IP serwera) i zoabcz ile jest dobrze wysłanych a ile niepoprawnie. jesli bedzie duzo niepoprawnie wysłanych pingów ustaw inaczej antene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 200 prob 197 odebranych 3 utracone

czyli chyba powinno byc wszystko dobrze nio nie?

Ale u mnie nic sie nie zmienilo :-(.. niestety... I co dalej? Jeszcze jakies propozycje? Jestem na nie jak najbardfziej otwarty :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam ja ustawic? znaczy sie krecic, az bedzie dobrze? bo w ustawieniach to nie bardzo wiem gdzie :-(

gg nie dziala tzn zrywa polaczenie z serwerem i ja niby jestem dostepny ale wszyscy na gg nagle nie sa i waidomosci jakie ktos mi wysle w tym czasie to nie dochodza po ponownym udostepnieniu sie

jak zaczynam sciagac jakis plik (normalnie przez explorera) to sciagnie np 450KB z 1,5MB i wysweietla ze pobieranie zakonczone

szlag mnie trafia :angry: czy to moze byc wina kompa?? bo koles kazal mi wszystko przeinstalowac i ze to niby moze pomoc.. antyvira mam avasta - moze przez niego? kuzwa juz nie wiem :mur:

sorry ze tak mecze ale juz mam dosyc. przeinstalowywac mi sie nie chce bo to bym musial na wszystko caly dzien poswiecic a nie mam tego dnia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakość sygnału powinna być w okolicach 100%, zależnie jaką masz kartę wifi tak może sie dziać... postaraj sie tak ustawić antenę aby link quality był powyżej 90% , siła sygnału nie jest aż tak istotna.,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ustaw tak antene żeby maksimum było 100 ms ja mam sieć na 9 km i mam 10 ms

1425053[/snapback]

Jakiego uzywasz sprzetu do tej sieci (chodzi mi o karte, albo accessa i antene)

Tez sie przymiezam do polaczenia na odleglosc 6km i nie wiem jaki sprzet kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to djadik:

 

Nie pamieta nazwy a nie chce i, sie na dach wlazic sprawdzać ;/ Ale jak mialem 3 rozne D-Linki to i tak działo i bylo kolo 30 ms na ping xxx.xxx.xxx.xxx -n 200 -l 1000

 

to Mobbydick:

 

na ile "m" albo "km" masz ta sieć ?? Jeżeli masz poniezej 150 m ustaw w ustawniach na short toriblwe czy jakos tak i min saving to bedzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki wielki,ze sie nie odzywalem,ale bylem-jestem chory

zrobilem format C: i reinstall wszystkiego w sobote i jak narazie jest OK i miejmy nadzieje,ze juz tak pozostanie...

Uzywam karty D-Link AirPlus DWL-520+ Wireless PCI adapter co do tego jakiej firmy jest antena to nie wiem bo gosciu,ktory to zakladal u mnie sam wszystko kupowal...wiem tylklo,ze ma 13db ale mam jeszcze 15metrow kabla do tego...

siec mam na jakies 500 metrow moze troche wiecej,ale z tych 13db przez 15metrow kabla trace 9db takze niewiele mi zostaje...

dzieki za pomoc... jakby co to do klikniecia

Pozdrowka Mobbydick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...