Skocz do zawartości
Narhir

Wielki Problem Z Netem I Tweak-xp Pro 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;( wszystko sie zaczelo od ...

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=130913

w tym temacie. jest opisane mniej wiecej co i jak :/ potem odinstalowalem Tweak-XP Pro 4 majac nadzieje ze bedzie ok ;dd ale wyskoczyly jakies tam pliki ocx ? ;dd i dziwne teksty typu czy chce zahdcowac ten plik czy zostawic.. czesc dalem ze cche zostawic czesc ze nie... i juz wtedy cyk.. moj firewall czyt: Kerio Personal firewall przestal dzialac ;(( a zaraz po nim.. przestal dzialac firefox.. potem zrobilem restart majac nadzieje ze to moze miec jakis zwiazek.. jak probowalem wlaczyc Kerio wyskakiwal error ze db datebase czy cos takiego.. bla bla bla :P Nie wiem co zrobic by miec net na kompie stacjonarnym teraz pisze z laptopa :/ a musze miec net na stacjonarnym to dla mnie bardzo wazne ;( a nic nie dziala na stacjonarnym ani ThunderBird ani FireFox.. ani miranda O_o POMOCY :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz WinXP - daj przywracanie systemu - powinno zadziałać.

Ja tez sie bawiłem w "tweakowanie" systemu programami do tego,dopóki sie nie wywalił.

Radze również czytać licencje takich programów - w większości autor pisze że system może nie działac prawiadłowo i tradycyjne, że :"nie ponosi" za szkody itd.

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie nie kompletne

Nie mozna przywrocic komputera do:

26 lutego 2005

Punkt Kontrolny systemu

 

Zadne zmiany nie zostaly wprowadzone na tym komputerze

aby wybrac inny punkt przywracania ponownie uruchom przywracanie systemu

 

ja juz z piec takich punktow wybeiralem i nic ;(( jest jakis inny sposob ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt juz nic nie powie ? chcialem ddoac ze zformatowalem partycje systemowa przeinstalowalem wszystkie sterowniki i tak dalej. sciagnolem z neta znowu kerio personala instaluje sie.. jest ok potem go wlaczam i wyskakuje ten sam blad co wyskoczyl przedtem teraz pisze z laptopa :/ ale.. pare chwil potem www znowu przestaly dzialac.. i koniec zabawty;( prosze niech ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wreszcie ludzie przestaną się bawić 'magicznymi' programami do 'naprawiania i poprawiania' systemu..

to nei są zabawki dla dzieci a ich częsty efekt widać powyżej

 

skoro się zwalił system to format systemu i od zera go stawiaj, nie staraj się magicznie zachować programów, tylko wszystko postaw od zera i może pierwszą rzeczą jaką zrobisz jak już to wszystko ruszy nie będzie zainstalowanie kolejnego magicznego tweakera...

troche to potrwa, ale jeśli to nie pomoże to masz problem ze sprzętem i na to pomoże tylko serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...