Skocz do zawartości
rops

Recovery Card - Zabezpieczenie Komputera:>

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,

pracuje w kawiarence komputerowej i wszystkie 14 kompów mamy tym zabezpieczone - mozna nawet dysk sformatowac a i tak przywróci poprzedni stan :P

 

Bardzo przydatne urządzenie - tylko ostrzegam ze nam nie chce działać na win XP - pomimo instalacji wszystkich sterowników i ustawienia wszystiego według instrukcji...

 

Ale pod 98 super zabawka - zero problemów z kompami mam :-)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę inaczej - na dysku twardym wydziela sobie miejsce - owszem - ale nie kilkugigowa partycje tylko kilkadziesiąt/set mega gdzie zapisuje wszystkie informacje o plikach i operacje jakie zostaly wykonane. Dzięki temu może cofnąć co ktoś zdolny popsuł :D

 

Tak mi to szef tłumaczył mniej wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,

pracuje w kawiarence komputerowej i wszystkie 14 kompów mamy tym zabezpieczone - mozna nawet dysk sformatowac a i tak przywróci poprzedni stan :P

 

Bardzo przydatne urządzenie - tylko ostrzegam ze nam nie chce działać na win XP - pomimo instalacji wszystkich sterowników i ustawienia wszystiego według instrukcji...

 

Ale pod 98 super zabawka - zero problemów z kompami mam :-)

 

Pozdro

1420271[/snapback]

 

WITAM

Przeczytałem bardzo uważnie informacje zawarte w tym dziale i chciałem zdementować informacje dotyczące tego, że recovery card nie działają na XP. Nie wiem jakie karty Szanowny Kolega testował i jakie posiada, ale jeśli chodzi np. o Karty Przywracania Goliath HD Protector, które ja posiadam to z XP mnie ma żadnego problemu. Działają rewelacyjnie. Polecam do przeglądniecia www.goliath.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Przeczytałem bardzo uważnie informacje zawarte w tym dziale i chciałem zdementować informacje dotyczące tego, że recovery card nie działają na XP. Nie wiem jakie karty Szanowny Kolega testował i jakie posiada, ale jeśli chodzi np. o Karty Przywracania Goliath HD Protector, które ja posiadam to z XP mnie ma żadnego problemu. Działają rewelacyjnie. Polecam do przeglądniecia www.goliath.pl

 

Pozdrawiam

1454373[/snapback]

Potawierdzam, znajomy ma caffe i tez uzywa takich zabawek na XPku.

Pewnie inny model ...no ale dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...